Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-06-2013

На Ковельщині пройшов обласний конкурс «Золоте зернятко»

1 червня, у Волинському обласному санаторії матері і дитини «Турія» Ковельського району відбувся обласний конкурс Всеукраїнського фестивалю творчості дітей села «Золоте зернятко» на тему “Ми всі – єдина родина”, повідомляють у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.

Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитої сільської молоді, сприяння розвитку творчих здібностей дітей, котрі мешкають в сільській місцевості, популяризації народного мистецтва, розвитку культурних традицій Волині, практичної підтримки та допомоги у становленні та навчанні талановитої сільської молоді; сприянні формування національної самосвідомості підростаючого покоління, виховання патріотизму.

Фестиваль «Золоте зернятко» проводиться під патронатом Бориса Клімчука, за фінансової підтримки управління культури облдержадміністрації та благодійного фонду «Рідна Волинь», Ковельської райдержадміністрації та районної ради,

Сьогодні на фестивалі презентували свою творчість 125 дітей, які мешкають виключно в селах з десяти районів Волині. Наймолодшому учаснику – 5 років, найстаршому – 18. Вони виступали у різних жанрах. Конкурс проходив у ІІІ вікових категоріях.

На славетній Лесиній землі вітали учасників обласного конкурсу голова райдержадміністрації Сергій Матяшук, голова районної ради Петро Якубук та інші. «Сьогодні Ковельщина стала одним із центрів вокальної культури, де таланти виховуються та роблять свої перші кроки у велике творче життя. Я пишаюся, що в нас стільки талановитих дітей та молоді…» – зазначив у виступі Сергій Васильович.

Від голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, голови обласної ради Володимира Войтовича передав вітання учасникам конкурсу начальник управління культури облдержадміністрації Володимир Лисюк. «…Цей рік Президент України оголосив Роком підтримки дитячої творчості, що сприятиме створенню умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявленню і підтримці талановитих та обдарованих дітей» – сказав посадовець.

Ковельський район на фестивалі представляли: у номінації «Вокал І категорія» – Ангеліна Киричук з смт. Люблинець, Марійка Силюк з с. Уховецьк, Анна Корж с. Вербка, Анна Велентюк з с. Воля Ковельська.

У номінації «Вокал ІІ категорія» – Володимир Сущ з смт Голоби, Катерина Богдан з смт Люблинець, Юля Редькович з с. Поворськ, Богдан Бенесько з с. Дарівка, Віктор Мороз з с. Воля Ковельська.

У номінації «Вокал ІІІ категорія» – Світлана Демчук з с. Поворськ, Дарина Лукашук та Юлія Шацька з с. Воля Ковельська, фольклорний колектив «Веретенце» з с.Уховецьк.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa