Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-06-2013

220 тисяч гривень для Ковельського «Ветсанзаводу» шукатимуть у Києві

Волинський нардеп Степан Івахів подав депутатський запит про необхідність вжити невідкладних заходів, аби вирішити екологічно небезпечну ситуацію, яка склалась в місті залізничників. Причина — діяльність Ковельського «Ветсанзаводу», - пише інтернет-видання «Слово Волині».
На сьогодні ця філія - єдине у Волинській області підприємство, що утилізує трупи тварин та відходи від переробки сировини тваринного походження. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.10.2012 р. та наказу Державної ветеринарної служби від 17.12.2013 р. ДП «Ковельський державний завод кормових видатків «Ветсанзавод» знаходиться на стадії реорганізації шляхом приєднання до державного підприємства «Укрветсанзавод» із створенням Ковельської філії.

Згідно рішення Ковельської міської ради та звернення голови Волинської обласної адміністрації Бориса Клімчука, діяльність підприємства призвела до дестабілізації екологічної ситуації в місті Ковелі та до зростання соціальної напруги. Під час особистих прийомів громадяни найчастіше скаржаться на порушення ветсанзаводом санітарних норм.

“Вирішення цієї проблеми, - прокоментував свій запит народний депутат Степан Івахів, - можливе шляхом виділення Ковельській філії державного підприємства «Укрветсанзавод» державних коштів на фінансування технічного переоснащення пилогазоочисної установки для очистки газів від неприємних запахів. Для цього вже підібрано відповідний проект, вартістю 220 тис.грн.. Газоочисна установка, згідно цього проекту, вже ефективно себе зарекомендувала на базі Пустомитівської птахофабрики, й відповідає екологічним і санітарним вимогам”.

Так, підприємство розробило проектно-кошторисну документацію «Технічне переоснащення пилогазоочисної установки для очистки газів від неприємних запахів при виробництві м‘ясо-кісткового борошна при роботі котлів КВМ4/6 та ДМ з добудовою», на що вже витрачено 37 тис.грн. з обігових коштів. Отож, щоб стабілізувати екологічну та соціальну ситуації у місті Ковелі Волинської області, що виникла у зв‘язку із діяльністю ДП «Ковельський державний завод кормових видатків «Ветсанзавод», волинський нардеп Степан Івахів у своєму депутатському запиті просить виділити необхідні кошти в сумі 220 тис.грн. на реалізацію цього проекту.


 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa