Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
31-05-2013

На Ковельщині вітали працівників водного господарства

Щороку, в першу неділю червня, працівники водного господарства відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди в Ковельському міжрайонному управлінні водного господарства відбулися урочисті збори коллективу, куди завітали й керівники району.

Від імені голови районної державної адміністрації Сергія Матяшука до присутніх звернувся його перший заступник Михайло Стиранка. Він, зокрема, наголосив на важливості їх роботи як для кожної людини, так і для держави в цілому.

Колектив Ковельського міжрайонного управління водного господарства виконує великий обсяг робіт по догляду за меліоративною мережею краю, вносить вагомий вклад у збереження водних ресурсів і примноження природних багатств Ковельщини.

Ось уже 62 роки підприємство здійснює експлуатацію меліоративних систем, рятуючи від підтоплення населені пункти та посіви.
У двох районах – Ковельському та Турійському трудяться 143 працівники, які постійно підтримують в справному стані меліоративні фонди, забезпечуючи сприятливий стан осушених сільськогосподарських угідь, площа яких складає 72,5 тис. гектара.

Нині на технічному обслуговуванні управління – 33 осушувальні системи, на яких 895,8 км каналів, 508 гідротехнічних споруд, 29.2 км захисних дамб, 28.9 км доріг. У зоні дії управління протікає 488,9 км річок та є 58 озер, загальною площею 586,14 га, 3 водосховища, 58 ставків.

Торік Волинське обласне управління водних ресурсів визнало Ковельське МУВГ переможцем в номінації «Кращий господар року».
Начальник Ковельського міжрайонного управління водного господарства Микола Авдіюк подякував колективу управління за злагоджену та ефективну роботу, яка сьогодні, як ніколи, викликає щиру вдячність і повагу.

Побажав усім міцного здоров`я, добра і достатку, нових трудових успіхів та висловив упевненість, що і надалі в районі буде забезпечено раціональне використання водних ресурсів.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі меліорації і водного господарства, активну громадянську позицію та з нагоди Дня працівників водного господарства Подякою голови Ковельської районної державної адміністрації та голови Ковельської районної ради було нагороджено чимало працьовитих трударів управління.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa