Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-05-2013

Ковель : На Волині зібрано більше 6 тисяч підписів проти скасування потяга «Ковель-Чернівці»

26 травня під час акції «Прощання з останнім потягом» закінчився збір підписів під зверненнями до начальника ДТГО «Львівська залізниця» Богдана Піха, гендиректора Укрзалізниці Сергія Болоболіна та голови Волинської ОДА Бориса Клімчука, повідомляють у прес-службі ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів».

Загалом за увесь тиждень від початку кампанії було зібрано більше 6 тисяч підписів. Так, до Бориса Клімчука зібрано 2683 підписи, а до Богдана Піха й Сергія Болоболіна 2 508 «живих» підписів й 1300 підписів під он-лайн петицією.

В Асоціації Молодих Реформаторів вважають, що така кількість підписів є серйозним аргументом на захист потягів «Ковель-Чернівці» та «Ківерці-Підзамче».

Також у рамках акції «Прощання з останнім потягом» кількадесят активістів закликали «Львівську залізницю» та Укрзалізницю не скасовувати надважливий потяг «Ковель-Чернівці», останній рейс якого саме йшов у той день.

Під час акції було зачитано звернення до усіх вище названих посадових осіб. «Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація про такі рішення «Львівської залізниці» вже отримала критичну оцінку серед громадськості Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Адже відміна маршруту «Ковель-Чернівці» та скорочення маршруту «Ківерці-Підзамче» суттєво вплине на свободу пересування значної кількості громадян України, зокрема мешканців західних областей України.


В першу чергу це негативно позначиться на зручності пересування студентів, мандрівників, жителів прилеглих до залізниці територій, представників пільгових категорій та кожного громадянина, якому потрібно буде зручно дістатися з Волині на Львівщину, Івано-Франківщину та у Чернівецьку область й навпаки», – повторювали активісти.

Насамкінець, коли потяг відправлявся від станції Луцьк, активісти демонстративно помахали потягу білими платками на знак суму й прощання з потягом.

Додамо, що кампанія «Потяг – для людей» не закінчується. Активісти й надалі боротимуться за потяг «Ковель-Чернівці» й «Ківерці-Підзамче». Зокрема, сьогодні, 28 травня, о 14:00 у Львові колеги-активісти пікетували головний офіс «Львівської залізниці». Цього тижня ще пройде акція у Івано-Франківську, а у Чернівцях акція відбулася у суботу, 25 травня.

Активісти й надалі закликають громадян писати індивідуальні звернення до начальника “Львівської залізниці”.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті
Меланотан-2 (пептид загар) 10mg Далее рассмотрим различные курсы, как пример, будет атлет 75-80 кг. Пептиды соло. Для набора мышечной массы и улучшения силовых показателей подойдут курсы 1-3.


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa