Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-05-2013

У Ковельському районі виявили незаконне сміттєзвалище

Прокуратурою області проведені перевірки повноти здійснення органами місцевого самоврядування передбачених законом повноважень щодо забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, повідомляють прес-службі прокуратури Волинської області.

Під час перевірок виявленні факти бездіяльності постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами у ряді сільських та міських рад.

Перевірками встановлено випадки неналежного розгляду органами місцевого самоврядування повідомлень про факти виявлення безхазяйних відходів, внаслідок чого забруднення не ліквідовуються.

Мають місце випадки, коли міські ради приймають рішення про подальше поводження з відходами, при цьому не надаючи оцінку завданої шкоди та не ініціюючи питання притягнення винних осіб до відповідальності. Не розробляються й схеми санітарного очищення населених пунктів.
Під час перевірок встановлені факти неналежного забезпечення органами місцевого самоврядування повноважень щодо ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, внаслідок чого довкіллю завдаються значні збитки.

Ухвалою Ковельського міськрайонного суду розглянуто справу про службову недбалість посадовців Кричевичівської сільської ради, що скеровувалась Ковельською міжрайонною прокуратурою. Діями цих посадовців було допущено засмічення побутовими відходами земельної ділянки площею понад 6 тис. кв.м. та заподіяно збитки довкіллю на суму 117 тис. грн. Наразі незаконне сміттєзвалище ліквідоване. Шкоду, заподіяну довкіллю внаслідок засмічення території, усунуто.

Перевіркою прокуратури Ратнівського району встановлено, що службові особи Гутянської сільської ради через неналежне виконання своїх службових обов’язків допустили забруднення відходами та використання не за цільовим призначенням земельної ділянки комунальної форми власності загальною площею 12600 м², чим заподіяли шкоду в сумі майже 137 тис. грн. Відомості про цей факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження скероване для організації досудового розслідування в слідчий відділ Ратнівського РВ УМВС України у Волинській області.

Загалом, під час проведення перевірок щодо забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів органами місцевого самоврядування, зареєстровано 3 кримінальні провадження, розглянуто 36 подань.

За результатами розгляду документів реагування до відповідальності вже притягнуто 17 службових осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa