Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
22-05-2013

Янукович і його правляча група формують режим ізоляції західноукраїнських областей?

Уряд Азарова-Арбузова та правлячий режим Януковича продовжують свою антиукраїнську політику. Останнім яскравим прикладом нехтування інтересами громад стало те, що єдиний поїзд прямого сполучення із Луцька до Львова, Івано-Франківська та Чернівців знову хочуть ліквідувати. Про це інформують на офіційному сайті "Укрзалізниці".

Так, потяг «Ковель-Чернівці», що напряму сполучає Луцьк зі Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями - відміняють з 26 травня 2013 року. Окрім цього, припиниться курсування ще двох поїздів: «Ківерці-Львів» (так званий рейковий автобус) та «Ківерці-Підзамче».

«Укрзалізниця» своє рішення мотивує тим, що ці напрями не приносять рентабельності і самоокупності. Але ж найбільшу проблему для України, як відомо, становить утримання кланової Сім’ї і всієї олігархічної системи, яку вибудувала Партія регіонів та Азаров. Тому економити треба не людях і не на їх перевезенні, а на витратах на корупціонерів і чиновників, які сьогодні мають палаци, іншу власність, розкішні автомобілі і перетворились на доларових мільйонерів і мільярдерів. Якщо припинити тотальну корупцію, то вистачить і на залізниці, і на все інше.

А якщо це перевезення зараз є нерентабельним, то треба здійснити відповідний маркетинг, проаналізувати ринок і зробити так, щоб воно стало рентабельним, а не скасовувати потяги. Такі заяви свідчать лише про низький фах і непрофесіоналізм генерального директора «Укрзалізниці» Сергія Болоболіна, начальника Львівської залізниці Богдана Піха та губернаторів Волинської, Львівської, Івано-Франківської і Чернівецької областей.

Це рішення підтверджує тезу про те, що голови обласних державних адміністрацій взагалі не потрібні, які і самі адміністрації. Як виглядає, питання розвитку регіонів їх не цікавить, схоже що вони служать лише Сім’ї Януковича, задовольняючи його потреби і свої корисливі інтереси. Тому місцеві громади мають почати себе захищати.

Можна припустити, що рішення про скасування потягів – це навмисно зроблений удар, спрямований на те, щоб розрізати ядро західних областей України, тому що Янукович і його режим, схоже, бояться того, що все більше посилюється тенденція до формування Галицько-Волинського автономного краю. Тому можна висунути версію, що для того, аби не дати цьому процесу матеріалізуватись, нищиться транспортна інфраструктура, в першу чергу залізниця, як найбільш дешевий і швидкий транспорт.

Таким чином складається враження, що правлячий режим намагається остаточно централізувати владу, щоб області були між собою розрізані, і щоб добиратися з одного обласного центру до іншого можна було лише автотранспортом. А, як відомо, дороги дуже легко контролювати, перекриваючи їх за допомогою ДАІ. Саме це і показали події 18 травня, коли основна частина людей, які не змогли доїхати в Київ на опозиційну акцію, зупинялась працівниками ДАІ.

OSP-UA.INFO

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa