Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
10-05-2013

У Ковелі слухачі Університету ІІІ віку пригадали роки війни

Травень уособлює найсвітліше свято всього народу, день нашої незгасимої військової слави – День Великої Перемоги. Відзначити 68-му річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні зібралися ветерани, діти війни, солдатські вдови - слухачі Університету ІІІ віку, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

Невипадково епіграфом святкової зустрічі стали слова: «Пам'ять серця, пам'ять сивини, пам'ять тих, хто не прийшов з війни…», адже саме пам'ять не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. Ведучі заходу зазначили, що 1418 днів і ночей, 34 тисячі годин - стільки тривала війна. Понад 20 мільйонів загиблих людей!.. Хвилиною мовчання присутні вшанували їх пам'ять. «Ніхто не забутий, ніщо не забуто…».

Пісня «Солдат» у виконанні Оксани Мизовець, завідувача відділення соціально-побутової адаптації, організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, ще раз підкреслила невмирущий подвиг тих, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого, незабутнього дня Перемоги. Учениця Ковельської міської гімназії Юлія Шацька присвятила солдатським вдовам і матерям «Баладу про мальви», а дует у складі Марії Орел та Анастасії Сахарук (ЗОШ№ 8) подарував глядачам фронтову пісню «Синий платочек».
 
Музика воєнних років супроводжувала усе дійство, огортаючи аурою ностальгії, болючого щему в душі і благодатної радості. Не стримуючи сліз, присутні поринули в спогади, згадуючи про вистраждану, оплачену найвищою ціною людського життя, і таку очікувану перемогу.

На адресу ветеранів линули слова шани, поваги, сподівань про мирне майбуття. По-дитячому щиро і безпосередньо звучала пісня «Парасольки» у виконанні Анни Марчук ( міська гімназія). Андрій Ткач, ветеран, слухач Університету ІІІ віку запропонував аудиторії власну поезію.

На завершення директор територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля Ніна Хільчук привітала усіх присутніх, зазначивши, що прийдешні покоління у довічному боргу перед ветеранами, яких все менше й менше залишається у життєвому строю.

Неформальне, товариське спілкування продовжилося за святковим столом, організованим територіальним центром соціального обслуговування.

Про - Ковель  

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa