Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-04-2013

У Ковельській виховній колонії підбили підсумки роботи

Про проведену роботи у І кварталі 2013 року йшлося на нараді у Ковельській виховній колонії. Участь у ній взяли: начальник обласного управління Державної пенітенціарної служби України Олександр Герасимчук, секретар міської ради Михайло Гетьман, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради, голова піклувальної ради установи Жанна Вельма, голови спостережних комісій міста та району, керівники структурних підрозділів установи, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.
 

На початку зустрічі присутнім повідомили, що Ковельську виховну колонію визнано базовою установою України. Це результат успішної роботи усього колективу закладу.

Про проведену роботу у звітному періоді інформували: перший заступник начальника колонії Віталій Танчик, в.о. заступника начальника установи з питань інтендантського та господарського забезпечення Тарас Співак, в.о. заступника начальника установи із соціально-виховної і психологічної роботи Євгеній Кича, начальник сектору кадрової служби Юрій Шевчук.

В установі відбувають покарання неповнолітні, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини. Станом на 01.01.2013 року в установі утримується 117 засуджених, з них старші 18 років 45 чоловік.

Для підготовки вихованців до звільнення функціонує відповідна школа. Із територіальними відділами внутрішніх справ та іншими державними органами погоджуються питання побутового і трудового влаштування. В установі усі засуджені, які не мають професій, навчаються в ПТУ по 9 ліцензованих професіях, які користуються попитом на ринку праці. В загальноосвітній школі функціонує 8 класів (6,7,8,9,10,11).

Адміністрацією установи приділяється значна увага, як трудовому вихованню так і проведенню дозвілля у вихідні дні та вільний від навчання час. У колонії відбувається чимало просвітницьких, культурно-масових, фізкультурно-спортивних і розважальних заходів. До їх організації залучаються вчителі, представники релігійних громад, громадських організацій, державних структур.

У І кварталі 2013 року майстернею установи виготовлено продукції на суму 29,2 тис.грн. – 106% від місячного плану, реалізовано - на суму 40,9 тис.грн. – 148,7% від плану. На складі готової продукції залишилось на суму 28,8 тис.грн. Інформаційна довідка

 

НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ
ЦІНА
НА 01.01.2013.
ГРН ( З ПДВ)

Електронасос К 50-32-125 2,2 кВт , 3000 об/хв - 2340,00
Насос К 100-65-250 55 кВт, 3000 об/хв - 11400,00
Насос К 100-65-250 7,5 кВт , 1440 об/хв - 3600,00
Насос К 100-65-250 37 кВт, 3000 об/хв - 8640,00
Насос ручний НР-92 ( колонка ручна ) - 597,00
Хомут для шахт СПВ-27 - 32,40
Хомут дорожній - 8,64
Лавка паркова ( зварна, трубна, 1,5 м ) - 810,00
Урна для сміття ( вулична, одностійкова ) - 276,00
Урна для сміття ( вулична, двостійкова ) - 126,00
Шлакоблоки 1 м. куб.- 360,00
Стілець дитячий ( для садочків ) - 62,40
Контейнер металевий ( для сміття) - 1380,00
Траверса ТН-9 (для обленерго) - 40,56
Траверса ТН-8 (для обленерго) - 56,04
Траверса ТН-4 (для обленерго) - 48,00
Хомут Х-1, Х-10 (для обленерго) - 26,64
Заземлення траверс ЗП-2 - 10,62
Заземлення вузла підкосу ЗП-3 - 7,20
Замок до КТП - 25,20
Колюча стрічкова загорожа «Єгоза», бухта 100 м.п. - 318,00
Поребрик - 12,00
Секції огорожі ( металеві ), кв. м 250,00 – 400,00
Плитка тротуарна ( «Хвиля», «Конюшина» ) - 62,40
Рукавиці робочі - 4,80
Лоток хлібний - 15,90
Палець 613 - 2,28

Надаються послуги з металообробки, складання нескладних механізмів та вузлів, виготовлення дерев’яної тари. Встановлено станки для переробки деревини за сприяння ТзОВ «Вуд Трейд Компані».

Адреса: 45000 УКРАЇНА, м.Ковель, Волинської обл., вул. Т.Шевченка, 20
Відділ збуту - /03352/ 3-37-82, факс - 3-37-82, 5-32-10.

Для власних потреб у колонії виробляють продукти харчування. Хліб та макаронні вироби готуються в пекарні установи. Устаткування було встановлено за сприяння українсько-нідерландського фонду «Софія». В підсобному господарстві при колонії утримується 23 голів свиней.

У гуртках художньої самодіяльності (вокально-хоровий, драматичний, інструментальний, танцювальний), прикладного мистецтва та технічної творчості вихованці можуть удосконалити свої вміння, поділитись досвідом та навчитись нового. Хлопці, які захоплюється спортом, мають можливість відвідувати секції з футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів і шашок.

У вихідні та святкові дні вихованці систематично мають зустрічі із представниками різних релігійних конфесій, в установі діє церква св. Петра і Павла, де проводяться богослужіння та заняття в Школі духовної просвіти. У співпраці з відділом громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб проводиться паспортизація засуджених. З початку року виготовлено 12 паспортів громадян України.

Голова спостережної комісії при Ковельській міській раді Михайло Гетьман позитивно оцінив діяльність адміністрації установи з питань належного побутового утримання вихованців, їх медико-санітарного забезпечення. Схвалив проведені роботи з облаштування приміщень, ремонт об’єктів установи, виконані силами працівників закладу.

Голова піклувальної ради установи Жанна Вельма повідомила, що на виконання місцевої програми служби у справах дітей на 2013 рік виділені кошти для проведення заходів до Дня захисту дітей, Дня Незалежності, на фестиваль серед засуджених «Червона Калина». Жанна Валентинівна поінформувала про проведену роботу піклувальною радою та спостережною комісією в І кварталі 2013 року. У своєму виступі вона підкреслила, що у діяльності їм допомагають громадські та благодійні організації. Зокрема, плідна співпраця існує з благодійним фондом «Світ для дітей», громадськими організаціями «Найщасливіша», «Червоний хрест». З травня 2012 року у виховній колонії діє «Школа формування особистості, яка досягає цілі». Кожні вихідні головою правління громадської організації «Найщасливіша» та представників спостережної комісії проводяться тренінги із засудженими, які мають перспективу на звільнення впродовж року.

Вихованцям допомагають вибудувати систему цінностей, яких необхідно досягти на волі, готують до адаптації в суспільстві після виходу з установи, навчають вмінню спілкуватися.

Начальник Ковельської виховної колонії Іван Абрамчук підбив підсумки роботи усіх підрозділів, вказав на недопрацювання, назвав проблемні моменти, які необхідно буде вирішити в подальшому.

Начальник управління Олександр Герасимчук наголосив на активізації роботи зі збору інформації про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з метою недопущення порушень прав статусних дітей в питаннях отримання соціальних державних допомог, вироблення плану спільних дій щодо встановлення статусу.

На завершення наради начальник управління подякував колективу та запрошеним. Побажав оптимізму, миру, злагоди в сім’ях та збереження гарних традицій, які існують в установі.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa