Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-04-2013

У Ковелі триває місячник із благоустрою

Працівники структурних підрозділів виконавчого комітету, а також депутати міської ради взяли участь в загальноміській толоці, що відбулась в рамках місячника з благоустрою, повідомляють у Ковельській мерії.

Міський голова Олег Кіндер разом із заступниками, керуючим справами та секретарем міської ради висаджували дерева у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки та по вулиці Косачів. Допомогти представникам міської влади, зробивши свій внесок в озеленення міста, з власної ініціативи долучився колишній керуючий філією ПриватБанку Віктор Сагаль, який зараз на заслуженому відпочинку.

Разом із працівниками дільниці зеленого господарства КП «Добробут» вони висадили 45 саджанців лип, осик, берізок, кленів та ясенів. Обранці громади – депутати, працювали на лівому березі річки Турія, де було також висаджено 45 дерев. Щороку в місті проводиться озеленення, але не усі насадження вдається зберегти. Частину знищують люди, чимало не приживається через певні природні причини.

Участь у міських толоках щороку беруть і представники міської влади. Працівники структурних підрозділів виконавчого комітету прибрали від сміття прибережні захисні зони водосховища, стадіону «Локомотив», старе русло річки Турія, прилеглу територію до управлінь праці та фінансового управління, закладів культури і спорту.

Роботи з благоустрою міста виконують працівники комунальних підприємств: «Добробут», ПТМ «Ковельтепло», РЖКП №1 та №2, Ковельводоканал. До загальноміської толоки приєднуються також працівники підприємств, установ, громадських організацій, мешканці міста.

На сьогодні прибрано понад 250 прибудинкових територій, зібрано і вивезено 250 м³ сміття, посаджено понад 300 дерев, очищено 8 км прибережної смуги річки Турія, ліквідовано чотири несанкціонованих сміттєзвалища.

Міський голова Олег Кіндер зазначає, що частина роботи в рамках місячника з благоустрою уже зроблена.

Проте заплановані заходи будуть продовжуватись, аби Ковель і надалі підтверджував статус кращого міста з благоустрою. Звертаючись до мешканців та гостей Ковеля, він наголошує, що важливо не лише усією громадою наводити лад, але й підтримувати чистоту впродовж усього року: не смітити й дбайливо ставитись як до власного подвір’я, так і до громадських місць, парків відпочинку, прибережних зон.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa