Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-04-2013

Торік у Ковельську прокуратуру надійшло майже тисяча звернень громадян

У Ковельській міжрайонній прокуратурі відбулась міжвідомча нарада, на якій обговорено стан прокурорського нагляду за додержанням і застосуванням законодавства про звернення громадян та доступ до публічної інформації, повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.
У нараді взяли участь голова Ковельської районної державної адміністрації Сергій Матяшук, голова районної ради Петро Якобук, Ковельський міський голова Олег Кіндер, начальник Ковельського міськвідділу УМВС України у Волинській області Анатолій Оксентюк.

Виступаючи перед учасниками наради, Ковельський міжрайонний прокурор Василь Лопоха зауважив, що у ході проведених перевірок міжрайонною прокуратурою виявлено низку недоліків та прорахунків в діяльності органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, контролюючих органів, підприємств, установ та організацій при розгляді звернень та запитів фізичних та юридичних осіб.

Усупереч вимогам Закону України «Про звернення громадян», мають місце порушення посадовими особами цих органів строків розгляду звернень, допускається безпідставна тяганина під час їх розгляду, не виконуються повноваження в частині об’єктивного розгляду заяв і скарг.

Наявні також випадки порушення вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо дотримання прав особи при збиранні інформації про неї. Це призводить до реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальних проваджень за фактом порушення недоторканості приватного життя.
Ігнорування посадовими особами конституційного права громадян на звернення та не вирішення піднятих ними питань спонукає громадян звертатись за захистом до органів прокуратури.

Упродовж 2012 року у Ковельську міжрайонну прокуратуру надійшло майже тисяча звернень громадян. Понад третину з них скеровано для вирішення в інші відомства.

За результатами розгляду звернень громадян протягом 2012 року Ковельською міжрайонною прокуратурою принесено 5 протестів, заявлено 4 позови, внесено одне подання, до відповідальності притягнуто 2 посадові особи, складено 2 протоколи про порушення посадовцями права на інформацію.
Провівши перевірки додержання вимог Закону України «Про звернення громадян» в діяльності органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, контролюючих органів, підприємств, установ та організацій, міжрайонна прокуратура внесла 5 подань, за актами прокурорського реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб, з них 2 – органів контролю.

Учасниками міжвідомчої наради розроблено ряд спільних узгоджених заходів задля забезпечення високого рівня додержання законодавства про звернення громадян та доступу до публічної інформації в районі.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa