Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-04-2013

Батьки зустрілися з дітьми у ковельській виховній колонії

У Ковельській виховній колонії відбулося засідання батьківського комітету. Батьківський комітет функціонує як дорадчий орган, який утворюється на підставі статті 149 Кримінально-виконавчого кодексу України (про участь громадськості у виправленні та ресоціалізації засуджених неповнолітніх) при виховній колонії, засідання комітету відбуваються раз у квартал.

Завдяки таким зборам батьки мали змогу поспілкуватися із своїми дітьми. Приємно відзначити, що багатьом батькам не байдужа доля їхніх дітей. Вони прибули з міст та селищ Івано-Франківської, Закарпатської, Житомирської Волинської областей.

В залі засідань відбулися загальні збори, перед батьками виступив виконувач обов’язків начальника Іван Абрамчук, котрий довів присутнім особливості відбування покарань у виховній колонії, порядок надання побачень, телефонних розмов. Заступники начальника виховної колонії розповіли про напрямки діяльності по службах.

Шляхом відкритого голосування було визначено склад батьківського комітету. Головою комітету визначено Олександра Кузьму. Він зобов’язався ефективно координувати роботу комітету та вирішувати проблемні питання, які виникають щодо особливостей відбування покарань неповнолітніми засудженими.
Заступник начальника із соціально-виховної роботи Юрій Філаретов провів для батьків своєрідну екскурсію: до профтехучилища, загальноосвітньої школи, медичної частини, клубу, їдальні, гуртожитків відділень, кімнати психоемоційного розвантаження, магазину для засуджених. Їх приємно здивували чистота і порядок на території колонії та в приміщеннях.

В приміщенні школи перед членами батьківського комітету виступив директор загальноосвітнього закладу Володимир Кавюк. Він поінформував про те, як відбувається освітній процес у школі, наголосив на важливості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та здачі пробних іспитів. Кожен з батьків дізнався від учителів про успішність своєї дитини. Особливу увагу батьки звернули на нові комп’ютери в класі інформатики. Матері зі сльозами на очах розглядали вишивані портрети у виставковому класі – вони не очікували, що їхні діти здатні створювати власноруч твори мистецтва.

У підсумку батьки подякували адміністрації установи за хороше ставлення до їхніх дітей та створені належні умови відбування покарань. Водночас, єдиним батьківським бажанням залишається якнайшвидше побачити своїх дітей вдома.

Про - Ковель

 

 

Ольга Купчинська,
старший інспектор у зв’язках
із засобами масової інформації та громадськістю
управління ДПтС України у Волинській області

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa