Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
01-04-2013

В позашкільних закладах Ковельського району функціонує 40 гуртків

У єдиному освітянському просторі вагоме місце займає позашкільна освіта, спрямована на розвиток особистості, талантів, розумових та фізичних здібностей дитини, задоволення її потреб у професійному самовизначенні, повідомляють у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.

Як повідомив, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Поліщук, в Ковельському районі збережено мережу 4-х позашкільних закладів. Сьогодні в районі працюють Центр позашкільної освіти, районна станція юних туристів, Любилинецька та Голобська дитячо-юнацькі спортивні школи.

Активну участь школярі приймають в роботі гуртків Центру позашкільної освіти, районної станції юних туристів, якими було охоплено 889 дітей. В позашкільних закладах функціонує 21 гурток в сільській місцевості та 19 в міській. Вихованці цих закладів є учасниками і переможцями обласних конкурсів: «Срібні дзвіночки», «У вихорі танцю», «Таланти багатодітної родини» та інших.

В 2012 році на обласному конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Любитів Оксана Шевчук (керівник Михайло Шевчук) здобула І місце, а учениця навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія» ім. Ткача смт Голоби Вікторія Кость (керівник Ірина Щесюк) отримала ІІІ місце. На обласному конкурсі «Таланти ІІІ тисячоліття» Вікторія Стаднік, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Зелена (керівник Вікторія Денисюк) виборола ІІ місце.

На обласному фестивалі художньої творчості Ковельський район, який репрезентували гуртки Центру позашкільної освіти, що діють при загальноосвітніх школах зайняв ІІІ місце і був нагороджений грамотою обласного управління освіти і науки облдержадміністрації та цінним подарунком.

В Голобській та Люблинецькій ДЮСШ займається 485 вихованців у 6 відділеннях: футбол, волейбол, важка атлетика, легка атлетика, веслування та вільна боротьба, які беруть активну участь в обласних змаганнях та різноманітних турнірах з видів спорту, які культивуються в ДЮСШ серед різних вікових груп.

Заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Поліщук наголошує, що потрібно постійно тримати в центрі уваги наповненість груп гуртків, клубів та суворо дотримуватися розкладу занять, необхідно підвищувати роль позашкільних навчальних закладів у роботі з обдарованою учнівською молоддю, зокрема, через участь гуртківців у відділенні Малої академії наук.

 

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa