Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
01-04-2013

Ковель : Волинські рятувальники готові до ліквідації наслідків можливої повені

Сили та засоби реагування підрозділів управління ДСНС у Волинській області перебувають в постійній готовності до дій за призначенням. Перевірено та приведено у готовність до застосування інженерну техніку, засоби доставки, електротехнічні засоби, насосне обладнання, плавзасоби, засоби рятування на воді, пересувний пункт управління та життєзабезпечення, повідомляють в Управлінні ДСНС у Волинській області.

Для оперативного залучення сил і засобів до ліквідації наслідків повені та інших надзвичайних ситуацій гідрологічного характеру в бойовому розрахунку стоять плаваючий транспортер «ПТС – М», пожежні насосні станції «ПНС-110» передислоковані в північні райони області. До ліквідації наслідків повені та інших надзвичайних ситуацій гідрологічного характеру у бойовому розрахунку пожежно-рятувальних підрозділів в постійній готовності знаходяться 4 автомобільні пожежні насосні станції, 5 рукавних автомобілів та 24 пожежні автоцистерни підвищеної прохідності.

Для надання допомоги потерпілим на водних об’єктах кожний пожежно-рятувальний підрозділ області оснащений плавзасобами і додатково укомплектований рятувальними засобами та всім іншим необхідним обладнанням, а саме: човнами, рятувальними кругами, рятувальними жилетами та іншими рятувальними засобами. Також в цілодобовій готовності до реагування на можливі надзвичайні події перебувають сили та засоби групи водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління. Група оснащена плавзасобами в кількості 11 одиниць та всім необхідним водолазно-рятувальним обладнанням для виконання дій за призначенням, на озброєнні даного підрозділу знаходиться і катер на повітряній подушці «МАРС-700», який забезпечує підвищену мобільність під час реагування на надзвичайні події, пов’язані з рятуванням людей на воді.

На випадок ускладнення повеневої обстановки визначено район зосередження сил і засобів міжвідомчого угрупування Волинського регіону оперативного реагування, який знаходиться в селі Оконськ Маневицького району (стоянка для автомобілів, загальною площею 1,5 га, поблизу траси М-07 Київ-Ковель-Ягодин та приміщення для розміщення особового складу).

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування проводиться постійний моніторинг гідрологічних об’єктів на місцях з метою оперативного реагування у разі ускладнення повеневої ситуації.

На даний час повенева ситуація стабільна та перебуває на постійному контролі органів влади.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa