Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
30-03-2013

Ковель : Законослухняні депутати виконали рішення суду: спортивній школі - бути

Нашуміле рішення «Про припинення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа управління освіти виконавчого комітету міської ради» шляхом ліквідації», яке депутати Ковельської міської ради прийняли ще у травні минулого року, через 10 місяців по тому ними ж було й скасоване. Сталося це на черговій 36 сесії ради.

Нагадаємо, що одноповерхова споруда спортивної школи, зведена в центрі міста по вулиці Чапаєва, 2, була надана освітянам в користування ще в червні 1951 року. Тут функціонували відділення з волейболу, футболу, шахів, а також - центр вільної боротьби. У школі займалося біля трьохсот учнів, із них найбільше – у секції футболу. За період діяльності школи її вихованці завоювали чимало престижних нагород, кубків, медалей.

Тоді у травні 2012 року начальник управління освіти Віктор Бичковський переконував депутатів, що начебто даний позашкільний навчальний заклад ніхто ліквідовувати не збирається, мовляв, його лише буде переведено під порядкування відділу фізичної культури та спорту Ковельського міськвиконкому, і тренерсько-викладацький колектив не скорочуватимуть. Аргументів головного освітянина Ковеля виявилося достатньо для місцевих «слуг народу», але замало для Ковельської міжрайонної прокуратури.


Прокурор, ознайомившись з документом, угледів там чимало порушень, які суперечать вимогам Конституції України. Тому спершу поставив вимогу перед депутатським корпусом скасувати рішення, але, отримавши відмову (протест було відхилено), звернувся до суду. У вересні 2012 року Ковельський міськрайонний суд у Волинській області постановив адміністративний позов задовольнити повністю. Визнати незаконним та скасувати рішення Ковельської міської ради №23/4 від 24.05.12 р. «Про припинення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа управління освіти виконавчого комітету міської ради» шляхом ліквідації».


 

Отож вчора в ході засідання міської ради на підставі звернення начальника управління освіти В. Бичковського до міського голови Олега Кіндера та постанови, котру виніс Ковельський міськрайонний суд, депутатським корпусом було скасовано попередньо прийняте ними рішення.

Про - Ковель

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa