Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-03-2013

У Ковелі проблемних підлітків перевиховують молитвою

Хоча основним завданням підрозділу є виконання покарань, призначених судом, Ковельським міжрайвідділом КВІ також здійснюється соціальна та виховна робота, яка полягає у допомозі людям, які схибили на життєвому шляху. Значна увага звернена саме на перевиховання неповнолітніх підоблікових, на пропагування здорового способу життя та формування високих моральних життєвих цінностей та орієнтирів. У цій роботі допомагають державні, релігійні та громадські організації, повідомляють в управлінні ДПтС України у Волинській області.

На обліку міжрайонного підрозділу перебуває 263 підоблікових, з них 15 неповнолітніх. Багато з них виховується в неповних сім’ях, деякі позбавлені батьківської опіки. Якщо відвідують церкву, то зрідка, у їхньому середовищі модними є шкідливі звички. Всі ці фактори штовхають на вчинення повторних правопорушень та злочинів.

З метою просвітити, застерегти, та навчити віри, послуху та милосердя провів бесіду з неповнолітніми підобліковими та дітьми, що стоять на обліку служби у справах дітей Ковельської міської ради настоятель собору ім. Святого Великомученика Димитрія Солунського, протоієрей Анатолій Александрук. До заходу долучилися всі інспектори підрозділу кримінально-виконавчої інспекції та представники відділу кримінальної міліції у справах дітей Ковельського міськвідділу з обслуговування міста та району УМВС України у Волинській області.

Для неповнолітніх осіб було виголошено проповідь щодо поведінки християн під час посту. «Ви бачите, що в храмі темні рушники. Як змінився собор, змінилися і наші душі. Ми всі вчинили гріх і сумуємо про це. Час Великого посту є часом покаяння і смирення. Сутність віри полягає в покаянні, в тому, щоб ми пізнали, що ми є грішними», − звернувся із мудрим повчанням до дівчат та хлопців о. Анатолій. Також всі прочитали спільну молитву, бажаючі приступили до сповіді.

За словами старшого інспектора міжрайонного підрозділу КВІ Маргарити Чуль, такі заходи проводяться раз у місяць і мають позитивний виховний вплив на неповнолітніх осіб, котрі перебувають на обліку в даному підрозділі.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa