Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-03-2013

Ковелські комунальники борються з бурульками на дахах

Внаслідок температурних перепадів, на дахах будинків, виступаючих частинах будівель, і на великих деревах утворюються крижані бурульки. Вони нависають над тротуарами і загрожують здоров’ю, а інколи й життю людей. На щастя, у Ковелі цієї зими випадків травмування перехожих через падіння бурульок чи снігу не зафіксовано, повідомляють у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради. Аби попередити можливі нещасні випадки, комунальники збивають бурульки з дахів і звертаються до ковельчан бути уважними та обережними.

На щотижневій нараді комунальних служб заступник міського голови Геннадій Сорока дав доручення керівникам РЖКП №1 та №2 перевірити дахи будинків, що знаходяться на їх балансі, на наявність бурульок та снігу, особливу увагу звернути на ті будівлі, біля яких знаходяться пішохідні тротуари, наголосивши на тому, що головне завдання комунальників у ці дні – створити всі умови для безпеки руху пішоходів та автотранспорту в нашому місті.

Як зауважили керівники комунальних підприємств, відповідальні майстри технічних дільниць, працівники ремонтних груп постійно проводять огляд житлових будинків. Використовуючи спецтехніку (пересувні автовишки) збивають бурульки та чистять сніг, що накопичився на дахах. На разі проведена робота по вулицях Відродження, Театральній, бульварі Лесі Українки, вулиці Косачів, Міцкевича, Грушевського, 1 Грудня, Незалежності та інших.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує: у період танення снігу та льоду слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки та біля високих дерев. Спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. Необхідно триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху, не ходити під дахами будівель, а також під балконами. Батькам і вчителям потрібно розповісти дітям про небезпеку падіння крижаної загрози.

Від падіння бурульок та снігу з дахів будинків можуть постраждати не тільки люди, а й матеріальні цінності. Тому власникам автотранспорту слід припарковувати свої машини у визначених для цього місцях.


 

 

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa