Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
15-03-2013

Ковельський культурно-просвітницький центр накопичує борги перед Пенсійним фондом України

На черговому засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради начальник управління Пенсійного фонду України в місті Ковель та Ковельському районі Інна Самолюк звернулася до членів виконкому з проханням пришвидшити процедуру ліквідації культурно-просвітницького центру, оскільки станом на початок березня 2013 року підприємство вже заборгувало Пенсійному фонду 21 тисячу 855,64 гривні і цей борг щомісяця лише збільшується.

Нагадаємо, що 29 грудня 2011 року на засіданні 17 сесії міської ради було прийняте рішення «Про припинення комунального підприємства «Ковельський міський культурно-просвітницький центр» шляхом ліквідації». Депутати також створили ліквідаційну комісію по ліквідації КП «Ковельський міський культурно-просвітницький центр». Працівники центру були попередженні про своє звільнення у зв’язку.

За словами міського голови Олега Кіндера, виконавчий комітет міської ради не має юридичного права втручатися в роботу ліквідаційної комісії. А його перший заступник Анатолій Трофимук пояснив, чому процедура ліквідації культурно-просвітницького центру настільки затягнулася. «Вже було проведено 4 аукціони з продажу майна комунального підприємства, але щораз безрезультатно. Просто не має бажаючих купити все це добро. Тому й процедура ліквідації центру проходить повільно», - зауважив Анатолій Трофимук. Інформація, яку озвучили на засіданні міськвиконкому керівники міста, дещо насторожила начальника Пенсійного управління Ірину Самолюк. Інна Петрівна каже, що окрім боргу комунального підприємства перед фондом, який, судячи з роз’яснень чиновників, наразі лише ростиме, управлінням встановлено 116 неплатників по страхових внесках на суму 1819,5 тисяч гривень, 444 боржники по сплаті єдиного внеску на суму 1053,8 тисяч гривень та накопичилася заборгованість – 7675,2 тисячі гривень з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Серед злісних боржників Інна Самолюк назвала: ТзОВ «Ковельський ЖБК», ПАТ «Ковельсільмаш», ВАТ «Ковельський м’ясокомбінат», ТзОВ «Ковельрембуд», Ковельський завод кормових додатків «Ветсанзавод».

За її словами, спеціалістами управління з початку року вже направлено до суду 16 адміністративних позови на суму 1317,9 тисяч гривень, до органів Державної виконавчої служби на примусове виконання надіслано 207 виконавчих документів про стягнення боргу на суму 300,3 тисячі гривень. Загалом на виконанні в органах Державної виконавчої служби знаходиться 59 рішень суду на суму 4146,7 тисяч гривень.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa