Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-03-2013

І знову в ковельських депутатів каменем спотикання стало земельне питання

Сьогодні відбулася позачергова 35 сесія Ковельської міської ради, на розгляд якої виносилося лише 5 питань порядку денного. Потреба так швидко скликати сесію з’явилася після того, як міський голова Олег Кіндер заветував прийняте на попередній черговій 34 сесії Ковельської міської ради рішення «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд».

Нагадаємо, що депутати після нетривалого обговорення питання за №28, в ході якого звучали незрозумілі, на перший погляд, двозначні натяки зі сторони окремих міських парламентарів на адресу тих, хто поспішав віддати свій голос «За», мовляв, чи розуміють вони, що роблять, більшістю голосів таки затвердили рішення, яким надавали дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Ще тоді кілька міських народних обранців зауважували, що серед тих 17 претендентів на кусок земельки, є прізвища не лише титулованих спортсменів, для яких, до речі, й розроблявся даний проект рішення.

У своєму обґрунтуванні зауважень градоначальник міста спирався на ряд діючих міських рішень, Положень. Зокрема, ним було зазначено, що при прийнятті на парламентському засіданні 34 сесії Ковельської міської ради рішення за №34/28, депутатами не були враховані норми Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд», затвердженого радою 28 липня 2011 року. Згідно цього Положення, як твердить Олег Кіндер, надання громадянам земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у порядку безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд здійснюється в порядку черговості згідно поданих заяв. Ним було видано розпорядження про внесення даного питання на повторний розгляд сесії. Дізнавшись про це, керівники федерації легкої атлетики у Волинській області, Волинської обласної федерації каноє та федерації автомотоспорту Волині надіслали лист-звернення до депутатів Ковельської міської ради, в якому просили їх підтримати попередньо прийняте рішення, тим самим допомогти знаним ковельським спортсменам вирішити питання з житлом.

І ось сьогодні під час розгляду нашумівшого питання «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку і господарських споруд» думки в залі знову розділилися. Депутат Олександр Чабан у черговий раз запропонував своїм колегам не поспішати і спокійно обговорити кожну кандидатуру зі списку на земельний наділ, оскільки, за його словами, серед тих претендентів є чимало відомих йому прізвищ, які до спорту не мають жодного відношення, а ті титуловані спортсмени, яким пощастило потрапити до цього переліку, очікують отримати клаптик землі на окраїні міста, в заболоченій її частині. Не знайшовши однозначної підтримки, він озвучив іншу пропозицію щодо поіменного голосування.
Лише 5 голосів «За» і 12 «Утрималося» - такий її результат. А далі депутати, яких зареєструвалося 31 чоловік із 36, дружно взялися долати вето. В результаті 27 голосів «За» і лише 5 «Утрималося», в тому числі міський голова Олег Кіндер, секретам міської ради Михайло Гетьман. Рішення прийнято.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa