Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
06-03-2013

Ковель : Місто до повені готове

Кожного року початок весни супроводжується ризиком настання повені та паводків. У Ковелі та його околицях не надто багато снігу, проте весняна повінь може завдати чималої шкоди. В місті є кілька мікрорайонів, котрі потерпають від сусідства з річкою чи від того, що знаходяться в низині. 

На виконання регіонального Плану основних заходів цивільного захисту на 2013 рік та доручення голови обласної державної адміністрації «Про проведення тренувань та перевірку готовності органів управління та формувань у разі виникнення повені» 28.02.2013 р. в м.Ковелі було проведено штабне тренування спеціалізованих служб міста на тему «Дії органів управління та спеціалізованих служб цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми ЕДС ЦЗ щодо дій в умовах пропуску льодоходу, паводка та повені». Метою навчання було забезпечення готовності та здійснення координації дій у разі загрози та виникненні надзвичайних ситуацій під час повені, визначення наявної повеневої обстановки та у разі необхідності вжиття додаткових протиповіневих заходів. 

До навчання, які проходили під керівництвом заступника міського голови – голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Геннадія Сороки, залучались начальники спеціалізованих служб цивільного захисту міста та начальники штабів служб, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Дідковський поінформував присутніх про доручення голови облдержадміністрації щодо підготовки до можливої повені, а також розпорядження міського голови «Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2013 року». Він також зауважив, що штучні перешкоди (загати) на окремих ділянках Турії (від межі міста до села Вербка) створюють неприродний режим річки: сповільнюється швидкість води. Тому під час проходження льодоходу та паводків річка на цих ділянках виходить на заплаву, що може спричинити підтоплення окремих територій міста. 

З повеневою обстановкою у Ковелі та районі, а також з прогнозом погоди на березень ознайомила начальник Ковельської метеостанції Тетяна Ковальчук. Вона зазначила, що на весняний період 2013 року під час проходження льодоходу, паводка та повені підтоплень присадибних ділянок мешканців міста не очікується. Згідно щоденних замірів фахівцями метеостанції встановлено, що рівень води річки Турія знаходиться в межах норми.

В разі підтоплення окремих ділянок міста ґрунтовими та талими водами виконання робіт з ліквідації наслідків покладено на комунальні підприємства міста та відділ цивільного захисту м. Ковеля та Ковельського району управління державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Волинській області. 

Начальники спеціалізованих служб цивільного захисту міста доповіли про готовність служб до пропуску льодоходу та повені, звернули увагу на проблемні питання, які потребують вирішення. 

В ході навчання учасники інформували про дії служб при виникненні різного роду ситуацій, пов’язаних з повінню та льодоходом. Оперативний штаб приймав відповідні рішення. Навчання засвідчили спроможність органів управління та спеціалізованих служб міста ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та своєчасно ліквідувати їх наслідки.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa