Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-02-2013

У Ковельській виховній колонії «Гроші вирішують все»

23 лютого в Ковельській виховній колонії між засудженими відбулися дебати на тему «Гроші вирішують все». Їх організовано Волинською обласною молодіжною організацією «Асоціація захисту прав молоді Волині» в рамках реалізації завершального етапу проекту «Формування громадянсько-правової свідомості серед неповнолітніх засуджених та осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку кримінально-виконавчих інспекцій» за сприяння Посольства Канади в Україні та Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив, повідомляють в Управлінні ДПТС у Волинській області.

Вихованці колонії дискутували та висловлювали свої думки щодо того чи насправді сьогодні гроші правлять світом, чи все “купляється” і “продається”.
Дебатний турнір мав Оксфордський формат, його очолив голова луцької міської молодіжної громадської організації «Луцького дебат-клубу» Мирослав Ватащук. Від команди Пропозиції та Опозиції виступало по чотири промовці, вони виступали по черзі та кожен мав чітко визначену роль. До складу журі увійшли: координатор Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив Валерія Ткаченко, заступник начальника управління ДПтС України в області майор внутрішньої служби Юрій Безушкевич та голова Асоціації захисту прав молоді Волині Андрій Гаврищук.

Представники журі оцінювали учасників дебатів за наступними критеріями: за змістом виступу; за поведінкою (а саме: мімікою, жестами, голосом, зверненнями до аудиторії, нагадуванням тези); подачею/прийомом запитань та інформації; неординарними вчинками чи фразами, які підсилюють аргументацію.
Учасники дебатів були добре підготовані та змогли проявити свої ораторські здібності, вміння поводитись перед аудиторією, логічно вибудовувати структуру свого виступу. До дебатів відразу підключився глядацький зал, було багато охочих задати запитання чи надати додаткову інформацію для виступаючих.

Хоча обидві команди дебатували приблизно на одному рівні, переконливішими й красномовнішими журі та аудиторія визнали команду Пропозиції (представників І відділення соціально-психологічної служби).
оманди Пропозиції та Опозиції отримали грамоти від голови Асоціації захисту прав молоді Волині Андрія Гаврищука. Асоціація подарувала для команди переможців мультимедійний проектор, який з користю та в навчальних цілях будуть використовувати вихованці.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa