Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
25-02-2013

У стінах Ковельського парламенту знову заговорили про будівництво ТЕС

На засіданні 32 сесії Ковельської міської ради депутати надали дозвіл Державному підприємству «ГрінЕнерго» на складання проекту землеустрою щодо відведення підприємству в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 20 гектарів на території промислової зони «Технопарк» для будівництва теплоелектростанції потужністю 12 МВт за рахунок земель Ковельської міської ради. Орієнтовна вартість масштабного як для Ковеля проекту, котрий, за словами місцевих чиновників, будуватиметься за кошти інвесторів, становитиме близько 21 мільйона доларів США.
 
Цей факт не міг не залишитися непоміченим громадськістю міста та представниками волинських засобів масової інформації. Так у друкованих та електронних ЗМІ з’явилися публікації щодо будівництва в Ковелі нового енергетичного об’єкту. Згодом виникло багато запитань і в місцевих парламентарів, на які вони прагнули отримати конкретні відповіді. І ось в процесі підготовки матеріалів до чергового 34 засідання ради було погодженого запросити на засідання сесії представника державного підприємства «ГрінЕнерго» та розглянути як окремим питання «Про будівництво теплоелектростанції в місті Ковелі». 

На розмову до депутатів приїхав директор західної філії державного підприємства «ГрінЕнерго» Ігор Сєрих. Ігор Володимирович розповів, що підприємство працюватиме на біопаливі та вироблятиме електроенергію за «зеленим» тарифом. 

За словами Ігоря Сєрих, ТЕС може відпускати теплову енергію у вигляді пари і гарячої води для технологічних та комунально-побутового потреб ковельчан, але вироблена електроенергія, якщо й потрапить до осель городян, то в результаті розподілу національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, через дочірнє підприємство «Енергоринок». 

У процесі розмови в депутатів з’явилася пропозиція: використовувати відходи виробництва ТЕС, тобто гарячу воду, для потреб нової комунальної котельні в районі «Сільмаш». Щоправда, для цього за кошти міста необхідно прокласти тепломагістраль від станції до котельні. 

Після невеличкого виступу директора західної філії із залу просто таки «посипалися» запитання, відповіді на окремі з яких ми пропонуємо вашій увазі. 

За словами директора західної філії дочірнього підприємства «ГрінЕнерго» Ігоря Сєрих, ймовірно будівництво ТЕС розпочнеться вже в нинішньому році і триватиме два роки.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa