Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-02-2013

Суд почав процедуру банкрутства "Ковельсільмашу"

Господарський суд Волинської області порушив справу про банкрутство виробника сільгоспобладнання ПАТ "Ковельсільмаш" (Ковель Волинської обл.) І ввів процедуру розпорядження майном, повідомляє "maanimo.com". 

Як повідомляється в опублікованому в газеті "Урядовий кур'єр" 2 лютого оголошенні, відповідну ухвалу суд виніс 2 січня. Розпорядником майна призначений арбітражний керуючий Олександр Сисун. 

Згідно описової частини ухвали суду в Держреєстрі судових рішень, ініціатором порушення справи про банкрутство виступило ТОВ "Флавія", заборгованість "Ковельсільмашу" перед яким становить 354,45 тис. грн.
Згідно з документом, представники "Ковельсільмашу" в ході підготовчого засідання суду 22 січня не заперечували проти вимог "Флавії". Крім того, "Ковельсільмаш" має заборгованість перед іншими контрагентами в розмірі 43630000 грн та заборгованість по заробітній платі понад 1 млн грн. Заборгованість перед Пенсійним фондом України складає 6770000 грн. 

У той же час вартість майна в розпорядженні боржника складає 12780000 грн. 

Згідно з визначенням суду, А.Сисун зобов'язаний скласти реєстр вимог кредиторів, погодити його з боржником і подати до суду протягом двох місяців з дати проведення підготовчого засідання.
Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" А.Сисун, після проведеної на "Ковельсільмаш" реструктуризації, в рамках якої в окремі провадження виділені ковальське виробництво, виробництво ланцюгів, сільгоспмашин, безпосередньо ПАТ "Ковельсільмаш" займається наданням послуг з постачання енергоносіями та транспортними послугами. 

"Якщо говорити про плани, то поки тільки розпочато процедуру розпорядження майном. Я два місяці буду складати реєстр кредиторів, потім відбудуться збори кредиторів, яке і прийме рішення про подальшу долю - тобто, санація або ліквідація", - повідомив А.Сисун . 

Він зазначив, що в даний час власниками контрольного пакета ПАТ як і раніше є структури, афілійовані з фірмою "Схід". Зокрема, згідно з даними НКЦБФР, це - два закритих недиверсифікованих пайових інвестфонду "Вікторія" та "Аурум" під управлінням КУА "Форвард", яким у сумі належить близько 35% акцій підприємства. 

Крім структур фірми "Схід", ще 41,79% акцій володіє фізособа (на середину 2011 року цей пакет належав ЗАТ "Вінницька технологічна компанія"). 

"Ковельсільмаш" завершив 2011 рік з чистим доходом у розмірі 41,6 млн грн - на 10% менше, ніж роком раніше, збиток скоротився до 0,69 млн грн (роком раніше - 8,9 млн грн).

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa