Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
30-01-2013

Ковель : Волинські митники протидіють контрабанді

За результатами проведених перевірочних заходів міжрегіональною службою «Захід» митної служби України виявлено факт порушення законодавства України при ввезені на митну територію України цигарок марки «Camry (classic blend)» через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ягодин» (у кількості 125 000 пачок, загальною вартістю 937 500 грн.). Недобори митних платежів до Державного бюджету України при цьому становлять 371 304,86 грн, повідомляють у відділі з питань взаємодії із ЗМІ та громадськістю Державної митної служби України. 

За даним фактом працівниками служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Ягодинської митниці відносно громадянина, що їх переміщував, було складено протокол про порушення митних правил за ознаками ст.482 Митного кодексу України. Окрім того, з метою з’ясування правомірності дій чи бездіяльності посадових осіб м/п «Ягодин» при здійсненні митного контролю та оформлення вказаного транспортного засобу, відповідно до наказу Держмитслужби України було проведено службове розслідування. Як наслідок, за допущені порушення вимог законів та нормативно-правових актів з питань митної справи, виявлені в ході службового розслідування, з митних органів звільнено п’ять посадових осіб митниці. 

За матеріалами, переданими Ягодинською митницею в Любомльську міжрайонну прокуратуру Волинської області, слідчими проводиться досудове розслідування кримінального провадження за фактом вчинення колишніми працівниками митниці порушень законодавства в сфері службової діяльності. 

З метою унеможливлення таких випадків та запобігання вчиненню митниками службових правопорушень керівництвом Ягодинської митниці та Держмитслужби України постійно проводяться профілактичні заходи, здійснюється системний контроль в даному напрямку. 

Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa