Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
28-01-2013

Ковель : Торік дохідна частина бюджетуміста була виконана на 100,3%

На черговій сесії Ковельської міської ради депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2012 рік, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі. 

Дохідна частина бюджету м. Ковеля за 2012 рік з урахуванням трансфертів (дотацій, субвенцій) з державного бюджету виконана в сумі 311 млн. 145 тис.грн., або на 100,3 відсотка до планового показника на цей період. Зокрема, власні надходження до загального фонду бюджету склали 65 млн. 350 тис.грн., при запланованому обсязі на звітний рік – 67 млн. 920 тис.грн., або виконання становить 96,2 відсотка. До спеціального фонду надійшло коштів в сумі 31 млн. 800 тис.грн., або 122,3 відсотка до призначеного на цей період. У 2012 році з державного бюджету отримано офіційних трансфертів в сумі 213 млн. 985 тис.грн, в тому числі дотацій – 82 млн. 470 тис.грн. Порівняно з попереднім роком приріст фінансових ресурсів міста становить 83 млн. 444 тис.грн. 

Рівень виконання доходів міського бюджету забезпечив фінансування бюджетних видатків на загальну суму 308 млн. 830 тис.грн. Виконання бюджету міста становить 98,3 % до річного бюджетного призначення, в тому числі по загальному фонду 99,6 % та по спеціальному фонду 90,3 %. У 2012 році здійснено видатків на 81 млн. 316 тис.грн. більше порівняно з попереднім бюджетним роком. 

Головні завдання, що стояли перед органами місцевого самоврядування Ковеля, виконані. Була збережена і розвивалась мережа бюджетних установ, збережені ставки вчителів, лікарів, працівників культури та соціальної сфери, забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. На виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери з нарахуванням спрямовано 125 млн. 112 тис.грн., що становить 47% видатків загального фонду міського бюджету. 

У 2012 році було вперше заплановано і виплачено матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу медичним працівникам як обов’язкову виплату. 

В грудні місяці виплачена винагорода педагогічним працівникам за результатами їхньої роботи в розмірі 20 відсотків посадового окладу. 

Вчасно і в повному обсязі проведені розрахунки за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги. 

На сесії депутати звільнили від орендної плати за приміщення Ковельську міськрайонну організацію Української спілки ветеранів Афганістану, Волинське відділення «Української федерації французького боксу «Сават» та міський парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки. Також прийнято рішення про продовження права на пільги з оплати за житлово-комунальні послуги інвалідам зору 1-ої та 2-ої груп в розмірі 25 відсотків, якщо ця особа або член її сімї не мають статусу пільговика, передбаченого чинним законодавством.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa