Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
26-01-2013

Голова Ковельської райдержадміністрації зустрівся з представниками релігійних громад

В районній державній адміністрації відбулась зустріч-знайомство новопризначеного голови райдержадміністрації Сергія Матяшука з владикою УПЦ, єпископом Володимир-Волинським і Ковельським Володимиром та керівниками релігійних громад УПЦ Ковельщини, повідомляють у відділі інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації . 

В зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля, благочинний Ковельського міського благочиння протоієрей Володимир Ровінський, благочинний Ковельсько-Троїцької округи, протоієрей Ніколай Чубиш, благочинний Ковельсько - Введенської округи, протоієрей Василь Сергійчук, благочинний Ковельсько - Воскресенської округи, протоієрей Михаїл Чупак, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталія Хом’як. Владика УПЦ, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та керівники релігійних громад УПЦ Ковельщини привітали керівника органу виконавчої влади району з призначенням на відповідальну посаду та вручили квіти. Владика щиро побажав Сергію Васильовичу Божої допомоги, успіхів у праці та благословив на подальші труди.

У своєму зверненні до присутніх, голова райдержадміністрації Сергій Матяшук засвідчив свою повагу і висловив вдячність усім присутнім за особисту участь у сьогоднішньому заході. Керівник виконавчої влади району зазначив, що «Україна є багатоконфесійною країною, що обумовлює проведення виваженої політики у релігійній сфері. Вона спрямована на створення сприятливих умов для діяльності релігійних організацій, забезпечення рівних прав і можливостей. Міжконфесійна злагода, взаємна толерантність, справедливість і добро повинні домінувати у всіх наших великих і малих справах». Сергій Васильович запросив до співпраці та спільного вирішення питань. «Ми готові розглядати спільні проекти, проведення спільних заходів, якщо такі пропозиції будуть з Вашого боку» - зазначив керівник виконавчої влади району. Також, продовжив він, одним з найголовніших наших спільних завдань є виховання патріотизму, високих моральних якостей у підростаючого покоління. 

Свої пропозиції, власні думки та проблеми висловили і представники духовенства. Були обговорені важливі питання соціально – економічного розвитку району, життєдіяльності релігійних громад, ролі релігії у духовному відродженні духовності нашого народу та інші.. 

Голова райдержадміністрації Сергій Матяшук закликав керівників релігійних організацій молитися до Бога про мир і благополуччя нашої держави, єдність і злагоду Українського народу.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa