Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-01-2013

Ковель : У місті придбано житло для двох дітей, позбавлених батьківського піклування

На первинному обліку в службі у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради перебуває 94 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі. 

У державних квартирах, де проживають діти вищезазначеної категорії, проводяться ремонтні роботи. Зокрема, комунальними підприємствами у 2012 році відремонтовано дах дитячого будинку сімейного типу М’якот на що використано 34 тисячі гривень з міського та обласного бюджетів. Придбано соціальне житло для двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на черзі у відділі обліку, розподілу та приватизації житла. На ці потреби виділено по 100 тисяч гривень з міського та обласного бюджетів. 

Впродовж чотирьох років у Ковелі працює Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Заклад розрахований на 30 місць. З січня 2012 року у центрі відкрито відділення невідкладної соціальної допомоги. 

Щорічно статусні діти та діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах відповідно до міської програми служби у справах дітей забезпечуються наборами канцелярського приладдя, продуктовими наборами, солодкими подарунками до свят, отримують допомогу від благодійних організацій. 

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування відпочивають та проходять оздоровлення в пришкільних таборах, оздоровчих закладах області, в санаторно-оздоровчих комплексах, а також відпочивають за межами України – в містах-партнерах Ковеля.

Ковель – одне з не багатьох міст України, у якому діє центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Його завдання - це надання медичної, психолого-педагогічної, фізичної та фізкультурно-спортивної реабілітації. Ковельчани, чиї діти потребують додаткової педагогічної уваги та особливих форм соціальної реабілітації, звертаються сюди і отримують кваліфіковані поради та допомогу щодо розвитку дітей з особливими потребами. За рік діяльності центру його послугами скористалися 53 дитини-інваліди віком від 2 до 18 років. Повний курс реабілітації пройшли 30 вихованців. Загалом відвідувачам центру надано 2876 реабілітаційних послуг. 

Фінансування центру проводилось за рахунок місцевого бюджету та субвенції з обласного бюджету. Впродовж року здійснювались ремонтні роботи, продовжувалось облаштування приміщення, впорядкування території навколо Центру, створено зони релаксації для проведення фітотерапії вихованців, встановлено дитячий ігровий майданчик.

За  матеріалами   www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa