Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
18-01-2013

Ковель : Підбито підсумки діяльності місцевої виховної колонії

У приміщенні Ковельської виховної колонії відбулась нарада за участю представників обласного управління Державної пенітенціарної служби України, служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради, спостережних комісій, піклувальної ради та керівників структурних підрозділів установи по питаннях підбиття підсумків діяльності Ковельської виховної колонії за 2012 рік, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі. 
/
Нараду розпочали з приємної інформації, а саме: Наказом Державної пенітенціарної служби від 26.12.2012 року № 127-12 присвоїли чергові спеціальні звання Юрію Суховерському та Олександру Шевчуку. Від начальника управління заохочення отримали молодші інспектори відділу режиму та охорони Михайло Костючик, Микола Романюк, Віктор Сільчук. 

Про проведену роботу у 2012 році присутніх поінформували заступник начальника установи із соціально-виховної і психологічної роботи Юрій Філаретов, старший оперуповноважений Олександр Наумчик, помічник начальника із залучення засуджених до праці Олександр Шевчук, начальник сектору кадрової служби Юрій Шевчук. Про побутове забезпечення вихованців установи прозвітувала Олександра Терещук. 

У виховній колонії відбувають покарання неповнолітні, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини. Станом на 1 січня 2013 року в установі утримується 112 засуджених, з них старші 18-ти років 46 чоловік. Для підготовки вихованців до звільнення функціонує школа з підготовки до звільнення. Із територіальними відділами внутрішніх справ та іншими державними органами погоджуються питання побутового і трудового влаштування. В установі усі засуджені, які не мають професій, навчаються в ПТУ по 9 ліцензованих професіях, які користуються попитом на ринку праці. В загальноосвітній школі функціонує 8 класів (6,7,8,9,10,11). 

Адміністрацією установи приділяється значна увага трудовому вихованню. У 2012 році майстернею установи виготовлено продукції на суму 300 тисяч гривень. Тут надаються послуги по металообробці, складанню нескладних механізмів та вузлів, виготовлення дерев’яної тари.

Для власних потреб хліб та макаронні вироби виробляються безпосередньо в пекарні установи. Устаткування для випічки хліба та виготовлення макаронних виробів було встановлено за сприяння українсько-нідерландського фонду «Софія». В підсобному господарстві при колонії утримується 26 голів свиней. 

Цікаво та змістовно проходить дозвілля вихованців закладу. Для хлопців організовують просвітницькі, культурно-масові, фізкультурно-спортивні і розважальні заходи. До їх підготовки залучаються вчителі, представники релігійних громад, громадських організацій, державних структур. 

В гуртках художньої самодіяльності (вокально-хоровий, драматичний, інструментальний, танцювальний), прикладного мистецтва та технічної творчості вихованці можуть удосконалити свої вміння, поділитись досвідом та навчитись нового. Хлопці, які захоплюються спортом, мають можливість відвідувати секції з футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів і шашок. 

У вихідні та святкові дні вихованці систематично мають зустрічі із представниками різних релігійних конфесій, в установі діє церква св. Петра і Павла, де проводяться богослужіння та заняття в Школі духовної просвіти при установі. До свята Різдва Христова настоятелем Свято – Введенського храму отцем Василем Сергійчуком були проведені обряди сповіді та причастя. 

У співпраці з відділом громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб проводиться паспортизація засуджених. З початку року виготовлено 45 паспортів громадян України. 

Голова спостережної комісії при Ковельській міській раді Михайло Гетьман відзначив роботу адміністрації установи з питань належного побутового утримання вихованців, їх медико-санітарного забезпечення. 

Голова спостережної комісії при Ковельській райдержадміністрації – Андрій Мигуля поінформував присутніх про збільшення кількості реалізованої продукції у Ковельському районі в 2012 році. 

Голова піклувальної ради установи Жанна Вельма повідомила, що на виконання місцевої програми служби у справах дітей згідно кошторису в 2012 році виділені кошти для проведення заходів до Дня захисту дітей, проведення фестивалю серед засуджених «Червона Калина», Дня Незалежності, Дня знань та Новорічних свят. 

Жанна Валентинівна подякувала членам спостережної комісії та піклувальної ради за надану спонсорську натуральну допомогу колонії та допомогу в організації та проведенні заходів: Юрію Гурику, Олені Місюрі, Тетяні Ткачук, Валентині Конашук, Наталї Фалько, Василю Сергійчуку, Тетяні Медвєдєвій, Марині Приц, Ірині Клиновій, Людмилі Стахорській, Сергію Дружиновичу та ін.

Хорошу співпрацю налагоджено з громадськими та благодійними організаціями - благодійним фондом «Світ для дітей», ГО «Найщасливіша», Ковельською громадською організацією Товариства Червоного Хреста України та ін. 

В.о.начальника Ковельської виховної колонії Іван Абрамчук підсумовуючи роботу усіх підрозділів, вказав на недопрацювання, назвав проблемні моменти, які необхідно буде вирішити в 2013 році. 

Заступник начальника управління Юрій Безушкевич наголосив на необхідності активізації роботи із збору інформації про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування з метою недопущення порушень прав дітей в питаннях отримання соціальних державних допомог. 

У зв’язку з тим, що вихованцями звільненими умовно-достроково вчинені повторні злочини, рекомендував скрупульозніше вивчати питання соціальних зв’язків засуджених, перспективу працевлаштування після звільнення, умови проживання тощо.

За матеріалами  www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa