Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
16-01-2013

Ковель : Для міста розроблять концепцію розвитку туристичного сектора

Волинська агенція із залучення інвестицій спільно з виконавчим комітетом Ковельської міської ради в рамках проекту «Підтримка співпраці зацікавлених груп та міської влади у розробці Концепції розвитку туристичного сектора міста Ковеля» до травня 2013 року розробить Інтегровану концепцію дій для покращення туристичної привабливості міста Ковеля. В цій концепції будуть охоплені всі важливі заходи, які реалізовуватимуться впродовж наступних 10 років з метою покращення умов перебування іноземних та українських гостей в місті, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі. 

Історія Ковеля надзвичайно багатогранна. Її торкнулося литовсько-руське управління і панування Речі Посполитої, царсько-російська колонізація і Друга Річ Посполита, сталінська диктатура і гітлерівська окупація, комуністично-радянська система. Місто розташоване в центральній частині Волинської області, відноситься до історичної землі Волинь. За 60-70 км від Ковеля пролягають державні кордони: на півночі з Білоруссю, на заході з Польщею. Місто є одним із найбільших залізничних вузлів Західної України, який має вагоме стратегічне значення для України, з'єднуючи її з багатьма європейськими країнами. Через Ковель проходить низка автошляхів загальноєвропейського, національного та регіонального значення. На Ковельщині побували Тарас Шевченко, Іван Франко, Петро Куліш, Михайло Старицький, Микола Лисенко, Михайло Драгоманов. Саме тут матеріалізувались у слові Лесі Українки одвічні мрії українського народу про волю. Її батько тривалий час працював у Ковелі. Сім'я Косачів мешкала в приміському селі Колодяжному. У 1894 році в Ковелі працював повітовим лікарем Модест Левицький. Також із Ковелем пов'язане ім'я відомого художника Андроника Лазарчука. У Ковелі тривалий час працював та мешкав Самійло Підгірський, уродженець сусіднього села Любитів, депутат двох скликань Української Центральної Ради та двох скликань Сейму Другої Речі Посполитої. Місто Ковель має багате історичне минуле, базуючись на якому можна досягти економічного зростання. 

«Ковель недостатньо розвинутий у туристичному секторі, зважаючи його вигідне розташування на головних міжнародних транзитних шляхах. Особливо це стає відчутним при порівнянні його з містами Луцьк та Хелм (Польща)», – говорить Голова наглядової ради Волинської агенції із залучення інвестицій Михайло Тихонюк. 

«При розробленні цієї концепції думка громади Ковеля є одним з впливових факторів. Саме тому всі зацікавлені мешканці, туристичні агентства, культурні заклади, підприємці, представники громадських організацій Ковеля запрошуються до обговорення ідей та пропозицій щодо розвитку туристичної привабливості Ковеля, які будуть включені в Інтегровану Концепцію, завдання якої відобразити інтереси усіх мешканців», – говорить координатор проекту Наталія Оксенюк. 

«Ковель має вигідне географічне положення та давню історію зі своїми звичаями, культурою та традиціями і Концепція розвитку туристичного сектора міста Ковеля – це важливий крок до розвитку туризму в місті», – говорить міський голова Олег Кіндер. 

Для участі у розробці Концепції просимо звертатись за адресою м. Ковель, вул. Залізнична 5, корпус «Бізнес-центр», 2 поверх, каб. 2 або ж за тел. 0506736382, e-mail: wolyninvest@gmail.com. Зареєструватись Ви можете до 15 січня 2013 р. Детальнішу інформацію Ви можете знайти на сторінці www.investvolyn.com.ua 

Проект підтриманий Волинським Інститутом Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив в рамках обласного адвокаційного конкурсу «Територія позитивних змін».

За матеріалами  www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa