Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-01-2013

Ковель : У місті діють понад 450 закладів торгівлі

Сьогодні у Ковелі нараховується понад 450 закладів торгівлі, з них 40% реалізують продовольчі товари та 60% - непродовольчі. У 2012 році в різних мікрорайонах міста з’явилися 10 нових торгових павільйонів та магазинів. Зокрема «Глобус», «Господар», «Кондитерські вироби», «Продукти ЮВІН» та інші, повідомляють у відділі торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Ковельського міськвиконкому. 

Збільшилося й закладів ресторанного господарства – ще п’ять кафе торік відкрили двері для відвідувачів. Загалом мережа ресторанного господарства Ковеля налічує понад 75 об’єктів (на 3250 посадочних місць). Чимало закладів впродовж року провели реконструкцію та облаштували сучасні інтер’єри. 

Сфера побутового обслуговування також відіграє значну роль в економіці міста. У Ковелі побутові послуги надають понад 45 підприємств юридичних осіб та понад 180 фізичних осіб. Це перукарні, ательє, майстерні, пральні. Найбільшим попитом користуються такі види послуг як ремонт та технічне обслуговування транспортних засобів, пошиття одягу, ремонт та виготовлення взуття, перукарські та фото послуги, ремонт та виготовлення металовиробів. У 2012 році у Ковелі відкрито три нових заклади побутового обслуговування населення - студія краси, перукарня і косметичний салон. 

Відділом торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Ковельської міської ради постійно проводиться роз’яснювальна робота з керівниками (власниками) закладів ресторанного господарства щодо дотримання тиші у нічний час, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», дотримання рішення Ковельської міської ради від 27.11.2008 № 43/1 «Про впорядкування споживання алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів на території міста Ковеля», покращення санітарного стану прилеглих до закладів територій, укладення угод на їх прибирання та вивезення сміття.
Торік працівниками відділу перевірено 150 закладів торгівлі та побуту з питань дотримання законодавства про захист прав споживачів та діючих правил торгівлі. За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 25 осіб та накладено адмінштрафи. 

Серед порушень, виявлених працівниками відділу - невідповідність товарів (продукції) вимогам нормативних документів, продаж товарів за відсутності для споживача необхідної, доступної, своєчасної та достовірної інформації, термін придатності яких минув та ін. 

Після втручання спеціалістів відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів громадянам було повернуто вартість недоброякісних товарів, придбаних на ринках та в торговельних закладах міста, замінено на товари, що відповідають вимогам нормативних документів та споживчим якостям, або проведено заміну недоброякісних товарів на доброякісні чи на аналогічні з перерахуванням вартості, чи проведено їх ремонт за кошти суб’єктів господарювання.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa