Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-12-2012

Ковель : Посадовця міської КВІ звільнено за корупційне правопорушення

Додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян перебуває на постійному контролі прокуратури області.
У зв’язку з набранням чинності новим Кримінальним процесуальним кодексом України, а також завдяки принциповій позиції органів прокуратури області щодо вибору запобіжного заходу цьогоріч кількість утриманих в Луцькому слідчому ізоляторі зменшилась на 79 осіб - із 360 до 281 особи. Особи за скоєння злочинів невеликої тяжкості в СІЗО не утримуються, повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області. 

З часу вступу в дію нового КПК взяття під варту як запобіжний захід обрано лише за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів проти життя та здоровя громадян.
Факти порушення строків утримання затриманих відсутні. Скарги з цього приводу до органів прокуратури Волині не надходили. 

За результатами проведених у 2012 році прокуратурою перевірок у і сфері додержання в області законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян виявлено спробу пронесення працівником Маневицької ВК №42 наркотичних засобів у охоронювану зону. За даним фактом внесено відомості до ЄРДР та почато досудове розслідування. 

Виявлялися 2012 року корупційні правопорушення в діяльності посадових осіб Управління державної пенітенціарної служби України у Волинській області. За результатами розгляду складеного прокуратурою протоколу про адміністративне корупційне правопорушення, вчинене старшим інспектором Ковельського міськрайвідділу кримінально-виконавчої інспекції, вказаний посадовець звільнений із займаноїх посади. 

2012 року було встановлено також факти протиправного застосування службовцями ДПнСУ фізичної сили до ув’язнених. Відносно молодшого інспектора Цуманського ВК №84 порушено кримінальну справу за фактом нанесенням засудженому тілесних ушкоджень. Суд визнав його винним у інкримінованому злочині й призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі з встановленням 1-річного іспитового терміну та позбавлення права 2 роки займати посади у правоохоронних органах. 

Органами прокуратури області із залученням фахівців контролюючих органів цьогоріч перевірено стан додержання в ізоляторах тимчасового тримання міськрайвідділів міліції області конституційних прав громадян щодо їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення. 

За результатами узагальнення стану додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, 13 грудня 2012 року проведено розширене засідання колегії прокуратури Волинської області. Розроблено також заходи, які сприятимуть покращенню стану законності у цій сфері наглядової діяльності.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa