Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
17-12-2012

На Ковельщині долають наслідки стихії

На території Ковельського району внаслідок різкого погіршення погодних умов (сильні снігопади, поривчастий вітер) склалася складна оперативна ситуація пов’язана із ускладненням руху автотранспорту дорогами державного та місцевого значення.
З метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з настанням несприятливих погодних умов, 16 грудня, відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які провів перший заступник голови райдержадміністрації Борис Андріюк, повідомляють у відділі з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату Ковельської райдержадміністрації. В роботі штабу та комісії взяли участь керівники оперативно-рятувальної, правоохоронних, медичних і комунальних служб, дорожніх організацій, окремі начальників відділів райдержадміністрації. 

Розглянуті та обговорені питання готовності служб до дій з настанням несприятливих погодних умов, наявності матеріальних резервів для ліквідації та профілактики можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з настанням несприятливих погодних умов. На засіданнях були поставлені конкретні завдання щодо залучення усієї наявної техніки усіх форм власності, придатної для прибирання снігу. 

Визначені заходи з проведення рятувальних та інших невідкладних робіт щодо мінімізації можливих наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з настанням несприятливих погодних умов. 

Станом на 8.00 год., 16 грудня на території Ковельського району було знеструмлені 25 населених пунктів, з них 2 частково, до кінця дня електропостачання було відновлено. Через снігові замети ускладнився рух автотранспорту, доїзду не було до 60 % населених пунктів району. Для ліквідації наслідків стихії та відновлення повноцінного руху задіяна техніка дорожніх служб району та окремих організацій та підприємств. На даний час відновлювальні роботи тривають. 

Районна влада з матеріального резерву, для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з настанням несприятливих погодних умов виділила для дорожніх організацій та місцевого підрозділу МНС 820 літрів пального. 

Районна влада, фахівці відділу цивільного захисту в м Ковелі та Ковельському районі МНС України у Волинській області переконливо радять громадянам в період ускладнення погодних умов утриматись від поїздок власним автотранспортом та не планувати поїздок автобусним сполученням. Водіям у разі крайньої необхідності поїздки в автомобілі слід мати снігову лопату, трос, термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі та достатній запас пального для можливості зігрітися у разі потрапляння у сніговий полон. При виборі маршруту руху пріоритет надавити дорогам державного значення.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa