Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
12-12-2012

Ковель: У Ковелі буде створена рада голів ОСББ

Ковель став третім містом після Нововолинська та Володимира-Волинського, де у ході робочих нарад із представниками облдержадміністрації говорили про перспективи створення на місцях об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Щораз зустріч проходила під головуванням начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Петра Козака та за участю голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків місцевого рівня, а також голови Асоціації ОСББ «Лучани» Юлії Сабатюк, президента Волинського інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Петра Лавринюка. 

На зустріч до гостей з обласного центру прийшло п’ятеро голів ОСББ, які з цікавістю слухали про значні досягнення лучан у сфері створення таких об’єднань, а також перспективи стосовно державної фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків у плані надання їм пільгових кредитів. 

За словами прибулих із Луцька, на відмінну від ковельчан, в обласному центрі вже діє міська рада голів ОСББ, яка плідно співпрацює з мерією, депутатами, відділами та управліннями облдержадміністрації, а також прийнята спеціальна програма підтримки ОСББ в Луцьку на 2012-2014 роки. 

Відповідно до цієї програми лучани в загальному підрахунку мають отримати 9 мільйонів гривень. Наразі планується створити обласну раду голів ОСББ та затвердити на черговій сесії Волинської облради програму підтримки таких об’єднань. Юлія Сабатюк порадила й ковельчанам поспішити розробити та затвердити на місцевій сесії програму щодо підтримки ОСББ та передбачити на її виконання певну суму коштів. Адже тоді ковельські об’єднання матимуть можливість розраховувати на фінансову допомогу держави, тобто на ті ж таки пільгові кредити. 

Присутній на зібранні голова одного з небагатьох ОСББ у Ковелі Сергій Кошарук закликав присутніх колег до об’єднання і отримав від них одностайну підтримку. 

Заступник міського голови Геннадій Сорока пообіцяв, що вже найближчими днями відбудеться перше засідання голів об’єднань багатоквартирних будинків, результатом якого стане відпрацьоване положення про створення ради голів ОСББ та проекту міської програми щодо підтримки та сприяння діяльності функціонування таких об’єднань у Ковелі.

За матеріалами www.prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa