Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-12-2012

На Ковельщині подбали про людей з особливими потребами

3 грудня – Міжнародний день інвалідів. В районі здійснюється робота щодо надання людям з особливими потребами соціальної допомоги, засобів реабілітації у зв’язку з постійним зростанням їхньої частки серед населення, повідомляють у відділі з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату Ковельської райдержадміністрації. 

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Мигуля відвідав жителів з особливими потребами Люблинецької селищної та Старокошарівської сільської рад, поцікавився умовами проживання та вручив одноразову грошову матеріальну допомогу. Андрій Дмитрович висловив слова щирої вдячності близьким, які допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. 

З нагоди Міжнародного дня інвалідів з районного бюджету виділена матеріальна допомога 37 інвалідам та дітям-інвалідам у сумі 4200 грн. Працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації вручили одноразову допомогу інвалідам та дітям-інвалідам району.

Сьогодні на Ковельщині проживає 2651 інвалід, з них 123 – інваліди війни, 1815 – інвалідів загального захворювання, 237 – дітей-інвалідів, 353 – інваліди з дитинства, 83 – інваліди по трудовому каліцтву, 19 – інвалідів армії, 21 – інвалід, внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Останнім часом значно поліпшилося фінансування місцевих і державних програм соціального захисту інвалідів. Так, лише в цьому році інваліди отримали 52 одиниці засобів реабілітації, з них 9 інвалідних візків. 

З державного бюджету в цьому році надано одноразову допомогу 11 особам на суму 4365 грн., виплачені компенсація за невикористані путівки на санаторно-курортне лікування 11 інвалідам Великої Вітчизняної війни на суму 3 тис. 360 грн., компенсація на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів 66 інвалідам на суму 11,3 тис. грн. До Волинського обласного центру ранньої реабілітації для проходження курсу соціальної реабілітації направлено 2 дітей-інвалідів. 69-ти інвалідам видано направлення на виготовлення протезно-ортопедичних виробів, 23 інваліди скористалися путівками на санаторно-курортне лікування. 

Згідно Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” за 11 місяців 2012 року виплачено державну соціальну допомогу 549 інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам на суму 6416,1 тис.грн.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa