Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-11-2012

Ковельських дітей-сиріт забезпечать житлом

У Ковелі таки куплять житло для двох молодих людей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вже ведеться активний пошук таких помешкань, адже до кінця року вони мають бути обов’язково придбанні. На такий гарний передноворічний подарунок для обділених долею дітей вже й гроші виділені. А саме: 100 тисяч гривень із обласного бюджету, і стільки ж з міського. 

Ще на червневій сесії міської ради була затверджена «Програма захисту і забезпечення дотримання житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на період 2012-2016 років», якій передувало відповідне рішення прийняте на засіданні Волинської облради . Метою затвердження такого документа слугувало те, що дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, котрі досягли повноліття, необхідно забезпечити житлом після завершення їхнього терміну перебування в навчальних закладах, сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, а також посприяти у створенні належних побутових умов проживання шляхом надання фінансової допомоги для капітального ремонту житлових приміщень. 

Цьогоріч на обліку у відділі розподілу та приватизації житла Ковельської міської ради на позачергове отримання житла перебуває 8 осіб даної категорії. Спеціалісти служби у справах дітей міськвиконкому зустрілися з кожним із них та запропонували стати учасниками цієї програми, яка дозволяє швидко, не затрачаючи фактично власних заощаджень, отримати соціальне житло. 

Претендентам також роз’яснили, що надалі куплене для них державою житло, вони не зможуть ні приватизувати, ні продати, ні подарувати. Молоді люди після того, як ознайомилися з умови проживання в помешканні, категорично відмовилися від пропозиції спеціалістів служби у справах дітей. Згоду дали лише двоє осіб, вихованка Оваднівського професійного ліцею та учениця професійно-технічного училища №12 міста Луцька. Дівчата після закінчення навчання повернуться до Ковеля, аби тут кожна в своїй квартирі змогла розпочати нове життя, звити власне щасливе сімейне гніздечко, де не буде місця печалі та розчаруванням, а пануватиме лише любов, добробут, злагода та взаєморозуміння.
При формуванні міського бюджету на наступний рік вже погоджено передбачити на купівлю житла дітям певної категорії 100 тисяч гривень.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa