Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-11-2012

У Ковелі говорили про роль учнівської молоді в житті міської громади

З нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей відбулась зустріч заступника міського голови Ігоря Прокопіва, представників служби у справах дітей, управління освіти, правоохоронних органів, прокуратури з лідерами учнівського самоврядування, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі. 

У ході розмови піднімались питання щодо дотримання прав дітей відповідно до Конвенції ООН «Про права дитини». Документ містить повний перелік прав дитини: на життя, на ім’я, на набуття громадянства, на піклування з боку батьків, на збереження своєї індивідуальності, право бути заслуханою у ході будь-якого розгляду, що стосується дитини; право на свободу совісті та релігії; право на особисте та сімейне життя; недоторканість житла; таємницю кореспонденції; право користуватися найбільш досконалими послугами системи охорони здоров’я, благами соціального забезпечення; на рівень життя, необхідний для її розвитку; на освіту; на відпочинок; на особливий захист: від викрадень та продажу, від фізичних форм експлуатації, фізичного та психічного насильства, участі у військових діях; право на вжиття державою всіх необхідних заходів щодо сприяння фізичному та психічному відновленню та соціальній інтеграції дитини, яка стала жертвою зловживань або злочину.
Присутні говорили про обов’язки неповнолітніх осіб, відповідальність дітей згідно Адміністративного та Кримінального Кодексів України.

Школярі мали змогу почути позицію влади про участь учнівської молоді в організації та проведенні загальноміських заходів, залучення учнів до волонтерського руху, проведення благодійних акцій. Лідери, в свою чергу, висловили своє бачення щодо впливу колективу на «негативних лідерів», допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Цікавими були думки та поради Тетяни Невелич (Ковельський промислово-економічний коледж), Віталія Власюка (Ковельський професійний ліцей), Вікторії Барної (спеціалізована школа №3), Демчука Володимира (загально-освітня школа № 5), Стремен Богдани (навчально-виховний комплекс № 13) стосовно позитивного впливу на дітей, які часто порушують поведінку. В основному такі школярі легко піддаються негативному впливу, хочуть протиправними вчинками привернути до себе увагу однолітків та дорослих.
Всі пропозиції були вислухані та взяті до роботи відділами, які працюють з дітьми та молоддю. 

Заступник міського голови Ігор Прокопів, підводячи підсумок зустрічі, зауважив, що суспільство змінюється зсередини, а надійні зміни гарантовані тільки за участі молоді - активної, гідної, небайдужої.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa