Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-07-2012

Сільськогосподарські підприємства Ковельщини підтримують інвестори

П’ять сільськогосподарських підприємств Ковельського району працюють із залученням інвесторів, повідомляють в управлінні агропромислового розвитку Ковельської райдержадміністрації.

На СТзОВ “Ранок” за період інвесторської діяльності збільшено посівні площі с/г культур з 145 га до 940 га. На даний час на підприємстві утримується 487 голів ВРХ. Укладаються договори оренди земельних ділянок з власниками земельних часток (паїв). Оновлено машино-тракторний парк, зокрема використовується близько 10 одиниць тракторів, нові сівалки, оприскувачі, ґрунтообробна та інша техніка. Оплата праці проводиться вчасно згідно чинного законодавства. За час співпраці з інвесором кількість робочих місць збільшилася на 20.

На СТзОВ “Облапське” в роботі використовується високопродуктивна техніка, зокрема трактори іноземного виробництва марки Джон Дір. Господарство забезпечене мінеральними добривами, засобами захисту рослин. Посівні площі с/г культур складають 514 га, що на 304 га більше ніж в минулому році. Заробітна плата виплачується вчасно.

СТзОВ ім.Васюти працює спільно з новоствореним підприємством “Відродження Волині” під патронатом фірми “Амако”, яка вкладає інвестиції у розвиток сільського господарства. Господарство подолало труднощі і запрацювало з новими силами. Фірма “Амако” забезпечила кращими сортами елітного насіння, новою технікою, усіма необхідними засобами захисту рослин, мінеральними добривами. Станом на 1 червня 2012 року СТзОВ ім.Васюти спільно з СТзОВ “Відродження Волині” посіяло 808 га с/г культур, що на 572 га більше в порівнянні з минулим роком. В СТзОВ ім.Васюти утримується 438 голів ВРХ. Планують розширювати поле діяльності, створювати нові робочі місця.

СТзОВ “Україна”, СТзОВ “Заповіт” – ВВ “Агро”. На початок червня 2012 року підприємства посіяли 851 та 946 га с/г культур відповідно. В даний час СТзОВ “Україна” утримує 1909 голів ВРХ, СТзОВ “Заповіт” – 1565 голів ВРХ. Закуплено 51 та 45 тонн мінеральних добрив відповідно.

Новостворене перспективне господарство СТОВ “Ратнівський аграрій” використовує 1109 га сільськогосподарських угідь на території трьох сільських рад: Городищенська, Доротищенська та Мощенська. Засіяно с/г культурами 668 га (409 га вівса, 259 га гречки). СТзОВ "Ратнівський аграрій" виплатило власникам земельних паїв орендної плати в межах 286,9 тис. грн. (3% від нормативної грошової оцінки землі) та перерахувало 43,04 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa