Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
04-07-2012

За «мовний» закон проголосували 5 депутатів з Волині

Вчора, 3 липня відбулася безпрецедентна подія в історії європейського парламентаризму. Без обговорення поправок, всупереч Конституції України, усім парламентським, процедурам, з голосу, в шахрайський спосіб - Партія регіонів та її співучасники проголосували за «мовний» законопроект в другому читанні.

Проте найгірше те, що за «мовний» закон проголосували і депутати, які представляють Волинь. Це: Ігор Палиця («Наша Україна»), Катерина Ващук («Народна партія»), Григорій Смітюх («Партія регіонів»), Анатолій Горбатюк («Партія регіонів») та Адам Мартинюк (Комуністична партія України)

«Найганебніше, із вище названих депутатів, повівся Ігор Палиця. Адже лише три тижні назад він обіцяв лучанам, що ні за яких обставин не голосуватиме за «мовний» закон. Не пройшло і місяця як депутат-«тушка» Ігор Палиця порушив свою обіцянку і проголосував за знищення української мови. Чи можна тепер вірити цьому політику, який ще не пройшовши у новий парламент вже зраджує лучан та дані їм обіцянки?», - повідомив Анатолій Грицюк.

Після цього, так званого, голосування Верховна Рада України остаточно втратила будь-яку легітимність. Це вже не законодавчий орган. Партія регіонів та її сателіти перетворили парламент на «сходняк». Це вже не парламентська більшість, а банда шулерів. Влада продемонструвала, що їй плювати на закони і Конституцію, на будь-які норми і правила.

В Об’єднаній опозиції, як ніколи переконані, що наші співвітчизники здивують цих політичних покидьків: прийдуть на парламентські вибори та дадуть режиму Януковича адекватну відсіч своїм свідомим голосуванням. Опозиція в свою чергу гарантує, що першим же кроком новоствореної демократичної парламентської більшості стане скасування мовного закону Колесніченка-Ківалова, як нелегітимного, незаконно ухваленого та антиконституційного.

«Ми – Об’єднана опозиція – вимагаємо від спікера Литвина не освячувати своїм підписом цей незаконний документ і не подавати його на підпис президенту. А лучан закликаємо зробити висновки і на майбутніх парламентських виборах не голосувати за кандидатів, які вчора зробили крок на знищення української мови», - заявив Анатолій Грицюк.


Анатолій Грицюк.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa