Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
29-05-2012

На Волині мільйонерів втричі більше ніж торік

Доходи, що перевищують один мільйон гривень, цього року задекларували 26 волинян. Минулого року таких декларантів-мільйонерів на Волині було лише восьмеро. Про це на прес-конференції для волинських ЗМІ повідомив .голова ДПС у Волинській області Володимир Михалчич. Задекларовані доходи цієї чисельної когорти волинян у 2011 році - 81 мільйон гривень. Відтак, цього року вони сплатять до бюджету понад 2 мільйони гривень податків.

„Рекордсменом серед декларантів – мільйонерів є волинянин, який прозвітувався перед податковою в отриманні 12,5 мільйона гривень дивідендів. Як свідчить аналітика, мільйонні доходи решта грошовитих волинян отримали переважно у вигляді дивідендів, інвестиційного прибутку чи капіталу, або спадщини. Разом з тим, цього року до рейтингу заможності за підсумками деклараційної кампанії потрапив один із приватних нотаріусів”, - розповів Володимир Михалчич.

Посадовець зазначив, що у податковій службі Волині під час нинішньої деклараційної кампанії також активними були іноземні громадяни. Цього року з намірами подати декларації про минулорічні доходи податкові інспекції Волині відвідали 39 іноземців із загальною сумою доходів 4,5 мільйона гривень.. Таким чином, від доходів іноземних декларантів місцеві скарбниці Волині поповняться на 120 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб.
До речі, задекларовані доходи чотирьох із них, 3 німецьких підданих та 1 мешканця Великобританії, – понад півмільйона гривень кожного.

„Нинішню кампанію декларування доходів на Волині можна вважати однією з найуспішніших ще й тому, що сума задекларованих доходів сягає майже 400-мільйонної позначки. 2012 –го на Волині задекларовано на 140 мільйонів гривень доходів більше, аніж впродовж минулорічної кампанії декларування”- підкреслив Володимир Михалчич.

При цьому, у категорії громадян, які зобов’язані декларувати доходи спостерігається суттєвий кількісний ріст як щодо чисельності декларантів, так і задекларованих сум. Наприклад, про продаж рухомого майна прозвітувалося на 170 волинян більше (2811) і на 219 більше громадян задекларували дохід від отриманої спадщини(1311). Відповідно суми задекларованих доходів від продажу рухомого майна зросли майже на 85 мільйонів гривень, а від отриманої спадщини - майже на п’ятнадцять.

Отож, від здачі в найм нерухомості волиняни отримали майже 2 мільйони, наші краяни успадкували майна на суму більше 47 мільйонів гривень, сума доходів від продажу нерухомості на Волині оцінюється майже у 10 мільйонів гривень і від проданого рухомого майно кишені наших земляків поповнилися на 91 мільйон гривень. Як свідчить аналітика, здача в найм житла – теж прибуткова справа.

Волиняни цього року прозвітувалися у податковій про майже півтора мільйони гривень таких доходів.

„Безсумнівна позитивна динаміка декларування доходів на Волині з усіх ключових позицій, що контролюється нами, - це результат системного прогнозування та аналізу.

Перш ніж почалася деклараційна кампанія, ми максимально опрацювали інформацію про потенційних декларантів, активно обмінювалися з усіма структурами, які згідно чинного законодавства зобов’язані нас інформувати про здійснювані операції, проводили індивідуальну роз’яснювальну роботу, водночас надаючи максимально інформацію через засоби масової інформації про необхідність задекларувати доходи. Тому, результат нинішньої деклараційної кампанії – очікуваний та виправданий”, - запевнив Володимир Михалчич.

Податківці уже провели розрахунки. Відповідно до чинного законодавства нинішня деклараційна кампанії поповнить скарбницю Волині щонайменше на 8,6 мільйона гривень.

Загалом про отримані доходи в податкових інспекціях Волині прозвітувалося майже 11 тисяч громадян, або на 6,8 відсотків більше, як минулого року.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Волинській області.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa