Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
14-05-2012

У Ковелі відзначили День матері

Урочистості з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї відбулись на літній естраді парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Ковельчани зібралися, аби вшанувати найдорожчих та найрідніших людей, для яких цього дня звучали пісні та побажання.

Привітав матерів зі святом міський голова Олег Кіндер: «Сьогодні свято матерів – їм висловлюють свою шану, любов і повагу всі: і неповнолітні діти, й ті, що вже стали дорослими, можливо, вже й самі є батьками. У цей день згадують світлу пам’ять і тих матерів, які відійшли у вічність, але завжди живуть у серцях своїх дітей, бо любов матері є джерелом життя.

Несучи на своїх плечах тягар щоденних клопотів, вони завжди знаходить у своєму серці наснагу творити добро, зігріти теплом, підтримати дітей». Олег Олексійович побажав матерям здоров’я і щастя, благополуччя і достатку. Разом із заступником Ігорем Прокопівим вручив Подяки і цінні подарунки за невтомну працю і любов, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління, активну громадську діяльність.

Серед нагороджених – Любов Мякота і Наталія Осавальчук, матері-виховательки дитячих будинків сімейного типу, у яких виховується 11 прийомних дітей. Відзначено також інших матерів, чиї сім’ї стали рідними для прийомних дітей.

Подяки отримали й матері обдарованих дітей, які закінчили цього року навчальні заклади з відзнаками чи прославили місто досягненнями у спорті та мистецтві. Можуть пишатися своїми нащадками ковельчанки Ірина Антонюк, Світлана Іванюк, Ольга Крусь, Олена Марю'сік, Тетяна Сельвашук, Олена Бєлуха, Раїса Старушик, Олена Грицюк та інші. Не минули увагою й жінок, представниць Ковельської філії «Союзу Українок». За активну громадську позицію, просвітницьку діяльність, збереження національних надбань і традицій та з нагоди свята «Дня матері» нагороджено Галину Білінську та Катерину Бортюк.

Привітав присутніх зі святом секретар міської ради Михайло Гетьман. Зі словами вдячності він звернувся до матерів, зауваживши, що у цей прекрасний день варто вклонитися найдорожчій людині за доброту і підтримку, за самопожертву і безмежну любов.

На винуватців та гостей свята чекала концертна програма «Ми матір називаємо святою». Пісенні дарунки звучали цього дня від вихованців Зразкових дитячих студій естрадного співу «Надія» та «Нові таланти», викладачів та учнів школи мистецтв. Особливого колориту святу з нагоди Дня матері додали виступи танцювальних колективів: народного художнього хореографічного ансамблю «Барвінок» та дитячої студії народного танцю «Дзвіночок».

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa