Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
25-04-2012

У Ковелі відбувся антикорупційний семінар

У Ковелі відбувся тематичний короткостроковий семінар для посадових осіб виконавчого комітету міської ради, райдержадміністрації, сільських, селищних голів Ковельського району на тему: «Запобігання та протидія корупції у сферах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування». Мабуть, однією із найгостріших проблем сучасного українського суспільства, на вирішення якої спрямовується чи не найбільше зусиль, є проблема подолання корупції.

Тому подібні тематичні зустрічі уже відбулися в багатьох містах України.
Участь у семінарі, організованому обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій взяли редактор журналу «Місцеве самоврядування» Віра Козіна та юрист Юлія Шипілова. Виступаючі роз’яснювали основні положення Закону України «Про захист персональних даних». Цей Закон регулює відносини, пов'язані із захистом персональних даних під час їх обробки.

Особливий акцент було зроблено на ознайомленні присутніх з інформацією щодо суб’єктів та розпорядників персональних даних, порядок реєстрації баз даних, кадрову документацію як базу персональних даних. Фахівці зазначили, що відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу є персональними даними. Первинними джерелами відомостей про фізичну особу є: видані на її ім’я документи; підписані нею документи; відомості, які особа надає про себе.

Таким чином, відомості про працівників, відображені в кадрових документах, зокрема про вік, дату і місце народження, місце проживання, ідентифікаційний номер, соціальний статус, пільги відповідно до закону (одинокі матері, жінки з дітьми віком до трьох років, «чорнобильці», неповнолітні, пенсіонери тощо) з точки зору Закону вважаються персональними даними, які у своїй сукупності складають базу персональних даних або її частину.

Учасників семінару також ознайомили із відповідальністю, яка передбачається за ухилення від державної реєстрації бази персональних даних та за незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про працівника або незаконну зміну такої інформації.

В роботі семінару взяли участь перший заступник міського голови Анатолій Трофимук, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної, режимно-секретної та кадрової роботи Юрій Олексюк, начальник юридичного відділу Геннадій Куптій та інші керівники структурних підрозділів виконкому.

З метою кращого засвоєння слухачами отриманої інформації, підвищення компетенції держслужбовців на згадану тематику організаторами семінару використовувалися різні форми роботи: бесіди, рольові ігри, тренінги, запитання-відповіді. В ході семінару зі слухачами були опрацьовані питання соціальних передумов та суспільно небезпечних наслідків корупції. Проаналізовано адміністративні і кримінальні складові корупційних дій та ін.

Увагу учасників навчання акцентовано на тому, що Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» передбачає суттєві обмеження, які стосуються використання службового становища, одержання дарунків, вимог щодо прозорості інформації та запроваджує нові стандарти фінансового контролю.

Крім того, антикорупційним законом розширено коло суб’єктів, які несуть відповідальність за корупційні правопорушення, а також запроваджено нові стандарти із запобігання і протидії корупції. Доведено вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення», який запроваджує в Кодексі України про адміністративні правопорушення конкретні види відповідальності за вчинені адміністративні корупційні правопорушення.


kovelrada.gov.ua

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa