Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
25-04-2012

У Ковелі готуються до Дня Перемоги

Відбулось засідання оргкомітету, на якому узгоджено план заходів з підготовки і відзначення в Ковелі Дня Перемоги, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни. Заступник міського голови Ігор Прокопів ознайомив присутніх з пропозиціями, які надійшли від представників громадських організацій, навчальних закладів міста. Перед присутніми виступив голова ради ветеранів війни, праці і Збройних сил Віталій Подолянчук. Він звернувся до членів оргкомітету з проханням приділити максимальну увагу ветеранам війни, адже їх залишається з кожним роком все менше.

Віталій Семенович наголосив на тому, що є у Ковелі ряд підприємств, які не підтримують зв’язків зі своїми колишніми працівниками, пенсіонерами, ветеранами. Тому є потреба звернутися до керівників цих підприємств з проханням оточити увагою ветеранів, відвідати їх удома, підтримати морально та, по можливості, матеріально. Віталій Подолянчук подякував міській владі за розуміння, підтримку діяльності ветеранської організації, вирішенні ряду проблем.

Він також зауважив, що ветерани візьмуть активну участь у загальноміських заходах, мітингах, зустрінуться з учнівською молоддю, покладуть квіти на могили померлих фронтовиків.

Висловили свої думки щодо запланованих заходів й інші члени оргкомітету. Заслухавши ряд пропозицій, максимально врахувавши побажання ветеранів війни, оргкомітет вирішив: 8 травня провести мітинг та панахиду біля братської могили на кладовищі по вулиці Незалежності. 9 травня урочистою ходою центральною вулицею міста колона ковельчан вирушить від приміщення міської ради до Меморіалу Слави, де відбудеться святковий мітинг на честь 67-ї річниці з Дня Перемоги.

Перед релігійними конфесіями міста буде порушено клопотання щодо проведення в храмах поминальних молебнів за загиблими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Участь у заходах 8 та 9 травня візьме муніципальний духовий оркестр. Його виступ ковельчани та гості міста зможуть побачити у концертній програмі на літній естраді парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки.

В історичному музеї діятиме тематична експозиція. Впродовж дня у парку працюватимуть заклади харчування, «польова кухня». У навчальних закладах пройдуть тематичні уроки, зустрічі, виховні години, буде розгорнуто виставки книжок (книжкові полиці). Учні шкіл та вчителі відвідають ветеранів за місцем проживання. Комунальники до Дня Перемоги впорядкують території кладовищ, пам’ятників, Меморіалу Слави, святково оформлять місто.

Традиційно у Ковелі відбудеться ряд спортивних заходів. Зокрема, міжнародний вуличний пробіг, шаховий турнір серед ветеранів, всеукраїнський турнір з футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Анатолія Глушкова.
Працівники соціальних служб міста проведуть обстеження житлово-побутових умов проживання фронтовиків та нададуть їм відповідну допомогу. Управління праці і соціального захисту населення продовжує здійснювати виплату одноразовою матеріальної допомоги учасникам війни з нагоди Дня Перемоги згідно Постанови Кабінету міністрів та Ініціатив Президента України.

Перед керівниками підприємств та установ міста, при яких діють первинні ветеранські осередки, буде порушено клопотання про організацію зустрічей з ветеранами, вручення подарункових наборів.
Також члени оргкомітету вирішили надати можливість голові міської ради ветеранів, праці і Збройних сил Віталію Подолянчуку доповісти про роботу громадської організації, яку він очолює майже 20 років, на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбудеться у травні.

kovelrada.gov.ua

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa