Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
24-04-2012

Ковельчани серед 3 тисяч марафонців з 23 країн світу

22 квітня Краків зібрав більше 3 тисяч марафонців з 23 країн світу, справжнє свято гарного відпочинку для учасників та глядачів які розтягнулись майже по всій 42 кілометровій дистанції, підтримуючи кожного марафонця від лідерів до 80 річних любителів бігу.

Приймали участь і спортсмени з України: ветерани зі Львова та Івано-франківська, відзначився 72 річний Львівянии перемогою у своїй віковій кагорії. Серед спортсменів еліти поміж призерів та переможця марафону з Кенії який подолав 42 км. 195 м. за 2 год. 12 хв. , за що отримав головну нагороду новенький автомобіль Фіат «Рunto», відзначились і спортсмени України - Олексій Рибальченко з Маріуполя посів 7 місце , Віктор Роговой з Борисполя був 9. Серед еліти були заявлеі: Росіяни, Білоруси, Литовці, Ефіопи, Танзанійці та спортсменка з Боснії –герцоговини яка отримала перемогу серед жінок, Фінансові нагороди спортсмени отримали за перших 10 місць в абсолютній класифікації та по 6 місць в кожній віковій категорії які поділялись по 10 років.

Організатори відзначили, що для них спортсмени еліти усі учасники, тим самим кожен фінішуючий отримав медаль марафону, теніску, та безліч цікавих призів та веселого настрою, навіть після такого фізичного навантаження, кожен мав можливість отримати безкоштовний масаж від професіоналів, в необмеженій кількості спортивні напої, енергетики, кава, фрукти, солодощі, обіди.

Тому до числа еліти можна віднести і спортсменів з м. Одеси та нашого Ковельчанина, працівника пожежної частини №4 Тищука Олександра який вдруге подолав марафонську дистанцію. Я як засновник міжнародних вуличних пробігів у Ковелі, з щирою заздрістю вже в котре, на протязі 14 років, дивуюсь прогресу розвитку організації пробігів та в масовому збільшенні учасників пробігів по всій Польщі. ( для порівняння, в 2009 році усіх учасників пробігів та марафонів по всій Польщі було близько 30 тисяч любителів бігу, то в 2011 році число фінішуючих на 1500 стартах по Польщі за весь рік виросло до 250 тисяч учасників різного віку та підготовкою.

Про марафон: http://maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=1&action=7&code=9899&bieganie
Переглянути фото можна тут: https://picasaweb.google.com/MaratonyPolskie.PL/XICracoviaMaratonStart
https://picasaweb.google.com/MaratonyPolskie.PL/XICracoviaMaratonTrasa

Чому в нашій країні тим паче в Ковелі, такого сплеску популярності найдешевшого та найдоступнішого методу зберегти здоров’я немає?

В 2004 році завдячуючи спонсорам та меценатам нашого міста я вперше організував міжнародний пробіг з нагоди Дня міста Ковеля з подібним підходом як Поляки, підготувавши максимум цікавих призів, та кількість учасників відповідно відрізнялась від глядачів, яких на фотографії тих змагань дуже дивувало Поляків, яким я показував це фото, масовістю глядачів, за що щиро вдячний Вам ковельчани за увагу до нашого свята. Але все таки хочеться, щоб дорослі були такі активні як діти на минулих пробігах де стартувало більше тисячі дітей. Тому звертаюсь впершу чергу до всіх Ковельчан хто бігає, прийняти участь в пробігові 09 травня і бути першим містом в Україні яке масово прийматиме участь в пробізі, так як це зробили мешканці Кракова 21.04. за день до марафону вийшло більше тисячі учасників на міні марафон 4,2 км. Хочу навести в приклад наймолодшого учасника якого я супроводжував до фінішу, його звати Віктор і він у свої 5 років разом з татом подолав дистанцію 4,2 км не останній, тим паче йшов дощ.

Я не закликаю дітей до таких навантажень, бо Віктор вже тренований і мав на те сам бажання, а ось дорослим варто замислитись!

Тому запрошуємо усіх прийняти участь 09.05.2012 року в VII міжнародному пробігові в м. Ковель, присвяченого Дню Перемоги та спортивним подіям року: ЄВРО -2012 і ХXХ Олімпійським Іграм. Хоча б на дистанції 6 км. Спробувати атмосферу здорового способу життя. Кожен на фініші отримає медаль, та цікаві призи.
В цьому році маємо можливість інтернет реєстрації усіх дитячих пробігів та головних які проходитимуть на дистанції 10км. і 6 км., а також першого в історії естафетного пробігу «партнерства» з футбольним м’ячем ЄВРО 2012 і Олімпійським вогнем «Польща м. Дорогуськ – Україна м. Ковель» з нагоди чемпіонату європи з футболу Євро 2012 і ХХХ олімпійських ігор, яка пройде 08.05.2012 року.

Просимо, усіх бажаючих прийняти участь в пробігові як найшвидше зареєструватись за даним посиланням: http://www.online.datasport.pl/zapisy/portalua/zawody.php?zawody=2

За для створення зручності для Вас під час пробігу, завдяки реєстрації усі дитячі пробіги будуть вимірюватись електронним вимірюванням часу, за допомогою чипів вмонтованих в нагрудні номери кожного учасника дитячих пробігів та головних. Номери ви отримаєте в секретаріаті.

7 пробіг чекає на Вас, він буде не менш цікавим ніж в минулому році.

Переглянути фотогалерею VI Міжнародного легкоатлетичного пробігу вулицями м. Ковеля з нагоди Дня Перемоги можна тут:https://picasaweb.google.com/107776206918128292775/V02#

Відгуки про наш пробіг можна подивитись тут:

http://www.runners.ru/beg-po-shosse/2894-kovel2.html
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=8&action=8&code=2112

Сергій Панасюк

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa