Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
20-04-2012

У Ковелі відзначили переможців конкурсу «Великодня веселка»

У Ковелі виставка-конкурс «Великодня веселка» проходить вже 16-тий рік поспіль. Нинішнє її відкриття відбувалося, як і в попередні роки, в галереї культурно-просвітницького центру.

Ошатний, просторий зал ледве вмістив усі роботи юних конкурсантів. Адже 175 учасників представили на суд журі аж 300 малюнків та виробів декоративно-прикладного мистецтва. Незмінний організатор художнього вернісажу Олена Цьомик навіть пожалілася присутнім, що з кожним роком доводиться все важче оцінювати роботи юних художників, оскільки їх автори швидко ростуть в професійному плані.

Цьогоріч до когорти вже знаних юних майстрів пензля приєдналася численна команда новачків, які відразу ж гучно заявили про себе. Їхні кращі роботи також були відзначені дипломами конкурсу.

На відкриття виставки-конкурсу «Великодня веселка» прийшли представники влади на чолі з мером міста Олегом Кіндером, які попередньо оглянули роботи учасників. Скажімо, градоначальнику найбільше припав до душі малюнок 12-річної Мирослави Клівак «Великоднє яйце». На жаль, ця робота не була відзначена як найкраща, але організатори дійства переконані, що у дівчинки ще все попереду.

Дитяча фантазія, натхнення , бажання створити щось особливе віддзеркалювалися чи не в кожній роботі. Організатори запропонували учасникам на папері викласти своє бачення появи свята Великодня, зазирнути до його історії. Отож для кожного з них це була не лише робота з пензлем, а й праця пізнавально-повчальна характеру.

Цьогоріч, на відмінну від попереднього року, було визначено володаря найвищої нагороди – гран-прі. Ним стала 15-річна Дарина Зотєєва. Її яскрава, з філософським навіюванням робота «Оспівуємо твоє спасеннє, страждання, Христе, і славимо твоє Воскресіння» отримала найбільше схвальних відгуків та була відразу ж відмічена головою журі Оленою Цьомик.

Навіть, коли проходила церемонія вручення відзнаки Дарині, вже всі без винятку знали, який малюнок нині переміг. А далі місця розподілилася наступним чином: у категорії 13-15 років третю сходинку розділили між собою Ліля Балахонова, Світлана Вакульська та Тетяна Здробилко, другу також посіло троє учасників – це Тетяна Максимук, Альона Жуковська та Вікторія Потапчук і, нарешті, перше місце віддали Анастасії Редчич. У номінації 10-12 років дипломи переможців відповідно отримали Катерина Шрамко, Віра Кондратюк та Надія Абрамчук. У категорії, куди віднесли дітей віком до 9 років, також визначилися свої переможці. Так диплом за зайняте третє місце отримав Ілля Стасюк, за друге – Валерія Цищик і найбільше членам журі сподобалась робота Валерії Бєлухи. Розподілили місця і в категорії декоративно-прикладне мистецтво, де нагородами відзначили Анну Дехтяр, Лілію Колодюк, Миколу Стрихалюка та Тетяну Сичик.

Проте на цього урочиста церемонія вручення нагород не закінчилася. У руках в Олени Цьомик ще було чимало подяк, які чекали на своїх талановитих володарів. Їх розподілили за чотирма номінаціями.

А ще відзначили найменшого учасника конкурсу - 5-річну Маргариту Балахонову та 14-річного Артема Буяджі. Хлопчик змайстрував з повітряних кульок великого великоднього зайця. Усі вони отримали не лише подяки, дипломи виставки-конкурсу «Великодня веселка», а й подарунки книги, пізнавальні ігри, крам для малювання від численних спонсорів та меценатів. Оглянути роботи юних художників Ковельщини можна буде протягом місяця.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa