Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
19-04-2012

Ковельчани поповнюють лави Збройних сил

На території збірного пункту Ковельського міського військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних сил та інших військових формувань України. Цього дня 10 молодих ковельчан відправлені до місць проходження служби виконувати свій конституційний обов’язок із захисту держави, четверо з них служитимуть у Президентському полку.

Відкриваючи святковий захід, військовий комісар Василь Сущ закликав майбутніх захисників вірно служити Вітчизні, сумлінно і з честю виконувати накази командирів, зміцнювати армійську службу і повернутись до своїх домівок здоровими і змужнілими.

В урочистостях взяли участь представники міської влади, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості міста. До юнаків звернувся учасник бойових дій, Почесний громадянин Ковеля Микола Корпачов. Він пригадав нелегкі часи військової служби, які випали на долю юнаків його покоління. Адже їм довелося в молодому віці взяти до рук зброю і захищати свою Батьківщину ціною власного здоров’я і життя в роки Великої Вітчизняної війни. Микола Іванович закликав юнаків бути гідними синами України, захищати її, берегти і цінувати мир і спокій земляків.

Молоде покоління має бути гідним продовжувачем традицій фронтовиків, виховувати у собі саме такі якості, якими пишатимуться їх батьки: мужність, вірність, наполегливість, а головне - патріотизм.

Від імені міського голови Олега Кіндера молоде поповнення привітав начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної, режимно-секретної та кадрової роботи виконавчого комітету Ковельської міської ради Юрій Олексюк, який подякував батькам призовників за те, що виховали достойних захисників рідної землі, якими вони можуть пишатися. Звертаючись до майбутніх воїнів, Юрій Олексюк побажав, щоб усі знання і навики, отримані під час служби, стали у нагоді в подальшому житті, аби повернувшись до Ковеля, працювали на благо громади, заради розбудови нашого міста.

Ділився досвідом від проходження служби в армії, виконання інтернаціонального обов’язку голова міськрайонної організації української спілки ветеранів Афганістану Микола Савосюк. Він дав свої настанови хлопцям, які приймають солдатську естафету, побажав бути вірними військовій присязі.

Зворушливим був виступ батька одного з призовників, військовослужбовця вч А-2042, прапорщика Володимира Шведа, який, не приховуючи своїх хвилювань, поділилася з присутніми своїми думками.

Це нелегкий і відповідальний вибір – стати військовим, але він сподівається, що син достойно продовжить сімейну традицію.
Проводжати юнаків до війська прийшли їх батьки, рідні та друзі. На мітингу, влаштованому на честь урочистої події, усі бажали майбутнім воїнам сумлінно відслужити встановлений законом термін і повернутися додому сильними духом та тілом, отримавши цінний життєвий досвід.

Продовжився військово-патріотичний захід врученням військових квитк
ів. Приймаючи їх з рук ветеранів військової служби, призовники засвідчили своє добровільне бажання служити українському народу.

Загалом в ході весняної призовної кампанії 2012 року лави Збройних сил та інших військових формувань України поповнять 65 юнаків з Ковеля та Ковельського району. Наші земляки нестимуть службу у Повітряних, Військово-Морських силах, Внутрішніх та Сухопутних військах. Четверо призовників служитимуть у Президентському полку. Військові підрозділи, у яких юнакам доведеться провести наступний рік, дислокуються у Києві та Київській області, Дніпропетровській, Миколаївській, Хмельницькій областях та Автономній Республіці Крим.

Весняний призов на строкову військову службу триватиме до 31 травня.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa