Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
18-04-2012

У Ковелі лунав "Великодній передзвін"

Традиційно У Ковелі на третій день Христового Воскресіння у Народному домі «Просвіта» відбувається святкове дійство - «Великодній передзвін у «Барвінку». На сцені впродовж двох годин виступав Народний художній хореографічний колектив «Барвінок» Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка. Сім вікових груп показали свою майстерність на сцені, а це понад 200 учасників віком від 6 до 18 років.

Привітав колектив перший заступник міського голови Анатолій Трофимук. Він зауважив, що без перебільшення Народний дитячий хореографічний колектив «Барвінок» можна назвати одним з кращих у Ковелі. Користуючись нагодою, привітав усіх присутніх з світлим святом Воскресіння Хрестового! Побажав родинного тепла, душевної чистоти, радості і щастя. А учасникам танцювального дійства - творчих успіхів, нових перемог, сили волі та великого бажання дарувати свій талант глядачам.

Від імені міського голови вручив керівнику «Барвінку» Любові Василівні Ризванюк Подяку за плідну творчу діяльність, вагомий внесок у збагачення культурно-духовної скарбниці краю, популяризацію танцювального мистецтва, активну участь у міських заходах.

Сценічну і виконавську майстерність, напрацьовану впродовж багатьох років, вихованці «Барвінку» показують на сценах різних країн світу. Колектив у своєму доробку має досить багато нагород. Перемоги їм даються не лише завдяки старанням самих танцюристів, а й професійності й таланту незмінного художнього керівника, Відмінника освіти України Любові Ризванюк та педагогів – хореографів: Марини Солоп, Тетяни Гулечко та Сергія Панюса. Тепла та дружня атмосфера, яку вони створюють своїми виступами, стає святом для дітей, їх батьків та прихильників танцю: яскраві костюми, чудова музика, професійні постановки.

27 танців, які презентував «Барвінок» глядачам, вкотре засвідчили, що у кожній композиції відчутний художній смак і творча ініціатива педагогів та художнього керівника, кожен танець має сюжет з яскравими образами героїв: «Сонячний танок», «Козачок», «Буковинські парубчата», «Кептарики», «Поліська полька», «Волинські притупи», «Дубівчанка» та інші. Усе, чого навчилися вихованці за рік, глядачі змогли оцінити на звітному концерті, присвяченому Великодню.

kovelrada.gov.ua

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa