Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
03-04-2012

ПТМ «Ковельтепло» вже зафіксувало близько 10 самовільних відключень

У нашій державі діє Порядком відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води затверджений наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2005 року №4 (із змінами, внесеними до наказу Мінжитлокомунгоспу від 06.11.07 № 169), згідно з яким тепер у мерії мають змогу отримати дозволи на відключення від централізованої системи опалення квартиронаймачі окремого цілісного житлового будинку, а не так, як це дозволялося попередньо: стояк, під’їзд чи, навіть, поквартирно. Саме на цей державний документ спитаються члени постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж ЦО і ГВП, коли обговорюють заяви ковельчан та зрештою відмовляють у їхніх проханнях щодо надання права на відключення та переобладнання системи опалення.

Проте не завжди охочі встановити у власних окремих помешканнях багатоповерхівок котел для подачі теплової енергії, де вже працює система централізованого опалення, звертаються за необхідним дозволом до виконавчого комітету міської ради. Вони тим самим ігнорують наказ №4 Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України та самовільно беруться за переобладнання в квартирі системи централізованого теплопостачання.

Саме 2007 рік й став початком систематичним втручань з боку квартиронаймачів у загально-будинкову систему подання тепла до домівок ковельчан. За словами директора ПТМ «Ковельтепло» Володимира Бойка, пізніше ці люди звертаються до тепловиків, аби ті погодилися документально підтвердити теперішній стан системи та узаконили той факт, що у даній квартирі відсутнє централізоване опалення і функціонує індивідуальне.

-- А ще вони воліли б, щоб після цих самовільних втручань, ПТМ «Ковельтепло» не мало жодних претензій до оплати за комунальні послуги, - додає Володимир Іванович.

В такій неприємній ситуації, скажімо, опинилася жителька одного з багатоповерхівок, що по вулиці 40 років Перемоги. Жінка самовільно встановила у квартирі індивідуальне опалення та припинила оплачувати квитанції за теплову енергію. На сьогодні її борг перед «Ковельтеплом» вже становить більше восьми тисяч гривень.

Володимир Бойко каже, що вони через судові інстанції намагаються повернути заборгованість, яка виникла в процесі непроплати споживачем за надану йому комунпослугу, та наполегливо рекомендують, звісно ж, власним коштом відновити у квартирі демонтовану систему теплопостачання. Нині таких випадків, де споживач самовільно від’єднався від мережі ЦО і ГВП, у ПТМ «Ковельтепло» зафіксували близько 10.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa