Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
02-04-2012

Інтелектуальне змагання у Ковелі

Україна має власну багатовікову історію, своєрідну культуру, літературу… Нам по-справжньому є чим пишатися, є що цінувати і вивчати; є про що розповісти іншим.

«Україно! Доки жити буду, доти відкриватиму тебе». Такі чудові слова неповторного Василя Симоненка слугували епіграфом інтелектуального змагання – брейн-рингу «Моя країна – Україна!», який проводився з метою розвитку логічного і критичного мислення та мовленнєвої реакції студентів, вдосконалення культури спілкування, зацікавлення молоді у розширенні знань та підвищення національної самосвідомості.

Автори та організатори проекту - керівник інформаційного відділу Молодіжної громадської організації «Центр Ініціатив», Тетяна Пушкарчук, головний спеціаліст по проектній роботі МГО «ЦІ», Олександр Шинкарук, та керівник відділу культури МГО «ЦІ», Анна Пех. Змагання проводилось за підтримки Громадської ініціативи Володимира Гавриша «Наше майбутнє», Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ТОВ «Ласощі».

Учасниками брейн-рингу виступили чотири команди студентів з Ковельського промислово-економічного коледжу ЛНТУ (Юлія Чушко, Богдан Зиза, Дмитро Свінчук, Тетяна Невелич, Тетяна Деркач), Ковельського медичного коледжу (Мар’яна Ващук, Валентина Приймак, Ольга Веремчук, Назар Максимук, Олена Дубовик), Професійно-технічного училища №5 (Микола Морозюк, Дарина Палащук, Валентин Ослюк, Юрій Новицький, Наталія Савчук) та Ковельського професійного ліцею (Наталія Євтушик, Євген Сніжко, Юлія Ткачук, Роман Кондратюк, Дмитро Невідомий).

Сама гра проводилась у три тури, кожен з яких складався з кількох раундів. У першому турі «Моя держава - Україна!» команди, які найшвидше піднімали прапорець, давали відповіді на поставлені запитання. В другому турі «Найрозумніший» по два гравці з кожної команди давали відповіді на запитання з обраної ними категорії. В третьому турі «Брейн-ринг» змагалися вже дві команди, які набрали найбільшу кількість балів.

Рахували бали та оцінювали команди члени журі: головний спеціаліст Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тетяна Медвєдєва, головний редактор газети «Волинський репортер», Євген Заїка та голова Молодіжної громадської організації «Центр Ініціатив» - Анна Стасюк.

Переможцем брейн-рингу «Моя країна – Україна!» стала команда «Діти майбутнього» з Ковельського медичного коледжу.
Усі учасники змагання отримали дипломи та пам’ятні подарунки від Молодіжної громадської організації «Центр Ініціатив» та солодкий подарунок від фірми «Ласощі»! Гарний настрій присутнім дарували чудові ведучі – Альона Іськова та Максим Мінько.
Брейн-ринг «Моя країна – Україна!» - це перший захід в рамках ряду інтелектуальних патріотичних змагань, які готуються для молоді у МГО «ЦІ».

Анна Стасюк,
голова Молодіжної громадської
організації «Центр Ініціатив»

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa