cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
21-03-2012

У фіналі кубку Волині зустрінуться дві ковельські команди

Півфінальні протистояння обласного кубку усі вболівальники чекали з нетерпінням. Ще в пам'яті були свіжими події матчів фінального туру Луцьксантехмонтах-Чемпіонату Волині, в яких зустрічалися саме пари учасників 1/2 фіналу. Тоді «Буран-Негабарит» здобув бронзу, перегравши «Торпедо-Зміну» 6:2, а «Шанс-Авто» після перемоги над «Вотранс-ЛСТМ» 5:3 вдруге поспіль став золотим медалістом. Підсумки кубкових поєдинків не мали жодних відмінностей від чемпіонатівських. Обидва ковельські колективи виграли, і в цю неділю 25 березня у Луцьку визначатимуть володаря трофею.

Зрештою, відкривали півфінальну програму «Торпедо-Зміна» та «Буран-Негабарит». Жодних проблем, як і у матчі за тиждень до цього, ковельчани з «торпедівцями» не мали. Ще в першому таймі «буранівці» провели п'ять результативних атак і зняли усі питання щодо володаря путівки до фіналу. Відзначимо лише активність «змінівців» у другому таймі, який завершився внічию 3:3.

Але для загального успіху колективу Віктора Ліннікова цього не вистачило.
«Шанс-Авто», як і за тиждень до цього, переміг «Вотранс-ЛСТМ» з різницею в два м'ячі. Михайло Грицина відкрив рахунок вже на третій хвилині.

Після цього команди почали тактичну боротьбу, вичікуючи помилки з боку суперника. Інколи виникали небезпечні моменти, але до гола вони не дійшли. За п'ять хвилин до перерви Олександр Мороз взяв тайм-аут і... несподівано замінив голкіпера на п'ятого польового. Місце у рамці зайняв Андрій Луців, якого на останній хвилині і змусив капітулювати Василь Олійник.

Певним сюрпризом відповів і «Вотранс-ЛСТМ» на початку другого тайму. Місце у воротах замість Юрія Волошина зайняв Роман Перлов. І саме його Михайло Грицина та Володимир Бобилєв змусили діставати м'яч з сітки власних воріт. Після цього у рамку повернувся досвідчений Волошин, який також змушений був капітулювати після удару Миколи Грицини - 1:4.

Рятувати ситуацію Ярославу Комзюку довелося застосовуючи п'ятого польового, роль якого поклали на Дмитра Перванчука. Захисник з нею впорався на усі сто, не давши у двох небезпечних моментах «шансівцям» збільшити перевагу. Останній штурм воріт ковельчан звершився голом Олександра Курінова, але на більше у «Вотранс-ЛСТМ» не вистачило часу.

Датагруп-Кубок Волинської області
1/2 фіналу 18 березня

ТОРПЕДО-ЗМІНА - БУРАН-НЕГАБАРИТ - 3:8 (0:5)
Голи: Віхрук, 27, Лінніков, 33, Третяк, 40 - Кашуба, 1, 9, 27, Шелест, 6, Данилюк, 11, Мороз, 17, Романчук Т., 32, 33.
Попередження: Смідюк, 29 (Торпедо-Зміна), Данилюк, 19 (Буран-Негабарит).
Арбітри: Попко, Матвіюк. 3-й арбітр: Гарасимків. Хронометрист: Назарук.
Інспектор: Школьний І.

ВОТРАНС-ЛСТМ - ШАНС-АВТО - 2:4 (1:1)
Голи: Олійник, 20, Курінов, 40 - Грицина Михайло, 3, 23, Бобилєв, 23, Грицина Микола 28.
Попередження: Курінов, 24, Стадницький, 26, Кривий, 31 (усі - Вотранс-ЛСТМ).
Арбітри: Попко, Літвінчук. 3-й арбітр: Заяць. Хронометрист: Назарук.
Інспектор: Голоскоков С.

Офіційний сайт футзального клубу "Шанс-авто"