cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

МІСЬКІ НОВИНИ
27-02-2012

У Ковелі відбувся Перший відкритий турнір по дзюдо

Близько 120 дітлахів з різних куточків Волинської області взяли участь у I-му відкритому турнірі по дзюдо серед юнаків 2002 – 2003 років народження (з допуском 2004 р.н.) організованому при підтримці голови громадської ініціативи «Наше Майбутнє» Володимиру Гавришу.

Змагання відбулися 23 лютого у приміщенні Ковельської ДЮСШ ім. Є. Кондратовича.

Організаційними партнерами дійства виступили фітнес клуб «Апперкот» (м. Ковель), спортивне товариство «Спартак» (м. Ковель) та Федерація дзюдо Волині (м. Луцьк). Інформаційне супроводження заходу здійснювала громадсько-політична газета «Волинський репортер».

За підсумками відбіркових та фінальних спарингів у семи вагових категоріях було визначено наступних переможців, а саме: у ваговій категорії до 25 кг. перше місце посів Андрій Микульський (м. Любомль), друге місце – Юрій Власюк (м. Любомль), третє – Віталій Поліщук (м. Луцьк) та Роман Бицюк (м. Любомль).

У ваговій категорії до 27 кг. призові місця посіли: Ярослав Водько (м. Луцьк) – перший, Гліб Михальчук (м. Луцьк) – другий, Констянтин Назаревич (м. Луцьк) та Юрій Трофимович (м. Любомль) – треті.

У ваговій категорії до 30кг. перше місце зайняв Юрій Калінчик – (м. Ковель), друге – Ілля Вахно (с. Підгайці, Луцький р-н.), третє – Богдан Козачук (м. Любомль) та Максим Остапенко (м. Луцьк).

Призерами у ваговій категорії до 34кг. стали: перше місце – Михайло Бицюк (м. Любомль), друге місце – Богдан Галушка (м. Ковель), третіми стали – Ілля Перета (смт. Шацьк) і Сергій Лаптєв (м. Луцьк)
У ваговій категорії до 38кг. перше місце посів Кирло Сущ (м. Ковель), друге – Ковальчук Владислав (м. Луцьк), третє – Сергій Максимук (м. Любомль) та Богдан Здробилко (м. Ковель).

Переможцями у ваговій категорії до 42кг. стали: Олександр Ярмусь (с. Підгайці, Луцький р-н.) – перше місце, Богдан Сидорук (м. Любомль) – друге, Микола Літод (с. Підгайці, Луцький р-н.) та Владислав Жадан (м. Луцьк) – третє.

В найтяжчій ваговій категорій +42кг. тріумфували Станаслів Шепеть-Туча (м. Ковель) – перше місце. Другим став – Роман Кондратович (м. Луцьк). Третє місце посіли – Артем Савчук (с. Зоря, Рівненська обл.,) та Савірюха Василь (м. Луцьк).

За словами ініціатора турніру, голови громадської ініціативи «Наше Майбутнє» Володимира Гавриша, споглядаючи за нестримними емоціями учасників сьогоднішнього турніру можна було зрозуміти лише одне, дзюдо

– це спорт сильних, вольових і мужніх по своєму духу людей. І сама така молодь, на думку Володимира Степановича, має бути взірцем у розвитку спортивної і, що саме головне, здорової нації юних українців.

«Я, як громадський діяч, як молода людина, як волинянин даю Вам слово, що докладу всіх зусиль, аби у місті Ковелі й надалі відновлювалися добрі традиції дзюдо і наше місто мало нагоду приймати турніри ще вищого рівня та спортивної конкуренції» – запевнив на останок голова громадської ініціативи «Наше Майбутнє».