Візитівка міста  Історія  Символіка  Фотогалерея  Міста-партнери
  Міська громада       Економіка міста       Міська інформація
        Громадські організації
        Політичні партії
        Релігійні центри міста
        Духовність
        Соціальні служби
        Видатні земляки
          Економічний розвиток міста
        Міський бюджет
        Фінансові установи
        Основні підприємства
        Інформація для підприємців
        Пропозиції для інвесторів
          Міський голова
        Міськдовідка
        Дозвільний та інформаційно-сервісний центр
        Засоби масової інформації
        Мапа мiста
        Міський форум
           
     МІСЬКІ НОВИНИ
23-02-2012

Відчай та безсилля штовхнули жінку до голодування

Сьогодні з ранку під стінами Ковельського Будинку Рад, де мала засідати місцева рада депутатів з’явилася жінка з великим плакатом, де було надписано -

«Голодую проти ковельської мафії». Нею виявилася інвалід другої групи, у минулому вчитель правознавства та історії України і всесвітньої, нині пенсіонерка Валентина Миколаївна Гедугова. Як з’ясувалося згодом, до цього кроку-відчаю ковельчанку змусили вдатися безвихідь та безпорадність, в тому числі і з боку влади, - переконувала вона.

Пані Валентина, сім’ якої у будинку №9, що по вулиці Соборній, має у власності однокімнатну квартиру, скаржилася на свого сусіда-бізнесмена Степана Яковича Дудку. Жінка стверджувала, що у п’ятиквартирному будинок, який був зведений ще у 1933 році, фактично постійно проживає лише одна вона, а у решті квартирах триває капітальний ремонт, що вже призвів до часткової руйнації старої споруди.

А ще вона наполохана тим, що у підвальному приміщенні будинку підприємець пан Дудка облаштував кладову, яку він використовує як майстерню для ремонту та обслуговування електричного та бензинового інструменту. Жінка хвилюється за своє життя, здоров’я та безпеку.

Колишній педагог кинулася шукати порятунку та допомоги у різні інстанції, у тому числі писала звернення до місцевих депутатів, із заявою звернулася до Ковельського міжрайонного прокурора. І вже звідти у середині грудня минулого року отримала відповідь, якою сьогодні апелювала перед депутатами, що поспішали на засідання Ради.

У ній Ковельський міжрайонний прокурор Василь Лопоха повідомляв, що перевірка ними була проведена, до якої ще залучилися спеціалісти з Територіальної державної інспекції праці у Волинській області, Державної земельної інспекції управління держкомзему у Ковельському районі, інспекції ДАБК у Волинській області, Ковельського міськрайонного відділу управління Держтехнобезпеки у Волинській області, Ковельської районної СЕС, які виявили, кожен у своїй сфері діяльності, порушення статей закону. Приписи, накладені штрафні санкції вищенаведених інстанцій не зупинили діяльність С. Дудки.

Тепер чоловік ще забажав розширити свою територію за рахунок прилеглих до будинку земель і з відповідною заявою звернувся до мерії. Там на його прохання пристали і вже підготували відповідний проект рішення. Про наміри «неслухняного» бізнесмена провідала Валентина Гедугова і знову кинулася апелювати до депутатів, підозрюючи, що пан Дудка таким чином планує розширити свої «володіння». Жінка твердила, що і у цьому випадку її інтереси, як сусіда, не були враховані.

На плакаті голодуючої прописані лише дві вимоги, виконання яких, за її ж словами, змусить ковельчанку припинити голодування: це – озвучити на засіданні сесії її звернення, яке жінка надіслала депутатам ще три місяці тому, та відкласти розгляд проекту рішення «Про оформлення права користування та права власності на земельні ділянки по вулиці Соборній, 9» на доопрацювання. А ще - вона слізно просила народних обранців в подальшому детально розібратися у даному питанні з урахуванням законних прав та інтересів обох сторін.

До жінки з протестним плакатом вийшов заступник міського голови Ігор Прокопів, який вислухав усі побажання, нарікання та вимоги пані Валентини і пообіцяв, що висунуті нею вимоги будуть виконані.

І, дійсно, Ігор Ярославович, наче у воду дивився. Пропозиція голови парламентської фракції «Батьківщина» Василя Дудки, зняти проблематичне питання з розгляду, більшість депутатських голосів була підтримана.
Жінка у ту ж хвилину припинила голодування, але цілковито не заспокоїлась, оскільки кінцевої крапки у даній проблемі ще не поставлено і варто чекати на продовження.

За матеріалами prokovel.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
   Гуманітарна сфера
  Освіта та наука
  Охорона здоров'я
  Культура
  Історичні пам'ятки
  Спорт
   Сервіс та відпочинок
  Торгівля
  Транспорт
  Готелі
  Туризм
  Ресторани/кафе/бари
Українські міста
в Інтернеті


Громадська організація
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
TyTa